Fenerbahçe'ye silahlı saldırıda yeni görüntü

Zanlılardan Emre A, olayın hemen sonra Fenerbahçe otobüsünün yanına giderek yaşananları cep telefonuyla kaydetti. Ancak bu sırada kendi görüntüsü, kayıtta olan FB TV kamerasına takıldı. Arka planda gülümserken gözüken zanlı, rahat tavırlar sergiliyordu.

08 Nisan 2015 Çarşamba, 10:37
Abone Ol google-news


Fenerbahçe Futbol Takımı'na yapılan silahlı saldırının faili olarak yakalanan Emre A.’nın olayın hemen sonrasında Fenerbahçe otobüsünün yanında çekilmiş kamera görüntüleri ortaya çıktı.   

Bugün Gazetesi'nde yer alan habere göre; sarı-lacivertli kafileyi Rize’den Sürmene’ye kadar takip edip, tüfekle ateş eden kuzeni Nihat S.’ye bilgi verdiği öne sürülen Emre A., FB TV’nin olay yerinde yaptığı çekimlerde arka planda görülüyor. Yapılan röportajlar esnasında çevrede dolaşan zanlının zaman zaman gülümsemesi ve rahat tavırlar sergilemesi dikkati çekiyor.

FACEBOOK’A YÜKLEDİ

Emre A.’nın olay sonrası sosyal medyada paylaşımlar yaptığı da belirlendi. Olaydan 15 dakika sonra Facebook’ta “Fenerbahçe otobüsüne ateş açıldı Sürmene girişinde, yol kapalı” yazdığı görüldü. Tepki gösteren arkadaşları, yorumlarla olayı kınarken, Emre A. “Şoföre yazık, gerisine acımıyorum” diye yazdı. Ayrıca olaydan yaklaşık 1 saat sonrada kendi çektiği videoyu yükleyerek “Hak etmemişti şoför, olması gereken olmadı, günahı olmayan cezayı çekti” dediği görüldü.

ANNE: OĞLUM SENİN YÜZÜNDEN İÇERİDE

Bu arada Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahimHacıosmanoğlu, dün Trabzon Emniyet Müdürlüğü’ne gelerek bilgi alırken, çıkışta şok bir tepkiyle karşılaştı. Zanlılardan Emre A.’nın annesi Hacire A., Hacıosmanoğlu’na “Oğullarım senin yüzünden içeride yatıyor. İn arabadan, al onları” diye çıkıştı. Araçtan inmeyen Hacıosmanoğlu ise “Soruşturma sürüyor. Deliller değerlendiriliyor. Sabırla sonucu bekleyin” demekle yetindi.

CANLI YAYINDA GÖRDÜM

Emre A.’ya bir arkadaşı olayın hemen ardından Facebook’tan “Emre canlı yayında gördüm seni” şeklinde bir mesaj gönderiyor. Bir başka arkadaşının olayı kınayan yorumlarına verdiği yanıtlar da dikkati çekiyor.