Gazetelerde Bugün

Cumhuriyet'in bugünkü manşetinde; Kılıçdaroğlu'nun yağmura rağmen dün gerçekleştirdiği İzmir Mitingi var. İşte günün öne çıkan diğer manşetleri...

29 Mayıs 2011 Pazar, 06:33
Abone Ol google-news

 

CUMHURİYET

İzmir coşkusu

AKP hazmedemiyor Gündoğdu’yu dolduran coşkulu kalabalığa seslenen Kılıçdaroğlu, AKP iktidarının İzmir’i hazmedemediğini, bu nedenle baskı kurduğunu söyledi. CHP lideri “İzmir’i içlerine sindiremiyorlar. Ama 13 Haziran’da ben onları sindireceğim” dedi.

 

HÜRRİYET

İstanbul'dan kilo müjdesi

Lütfi Kırdar'da dün sona eren 18'inci Avrupa Obezite Kongresi'nden "yüzde 40'a varan oranda kilo verdiren mucize diyet ilacı" müjdesi çıktı.

 

MİLLİYET

Helal internet

İran rejimine karşı tehdit olarak gördüğü interneti dış dünyaya kapatıyor. 2 yıl içinde ülkenin tamamı "daha ahlaki" olacağı söylenen bu özel ağı kullanacak.

 

VATAN

12 saatlik imza sorgusu

Generaller 'Balyoz' sorgusunda savcının 'Sizin imzanız olan belgeler' sözlerine 'Hiçbirinde imzamız yok. Hepsi bilgisayar çıktısı' diye tepki gösterdi.

 


RADİKAL

'Önce konsomatris şimdi pornocu'

Boyner, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a karşı sesini bir kez daha yükseltti: Bütün kadınlara ayıp. Üslup uygar topluma yakışmıyor.

 

AKŞAM

İmece Holding

Beyaz  yakalı Boğaziçililerden bir başarı öyküsü daha... Dev şirketlerde yöneticilik yapan  mezunlar patronlarını yine ikna etti.

 

SÖZCÜ

AKP'nin seçim rüşveti

AKP, önceki seçimlerde uyguladığı, yardım dağıtıp vatandaştan oy isteme taktiğini yine sahneye koydu.

 

HABERTÜRK

Bir kalp krizi ile 5 ölüm

Kalp krizi geçiren eşini hastaneye gönderen kadını taşıyan araç, polislerle çarpıştı. 4 kazazede öldü, eşte kurtarılamadı.

 

SABAH

Dağ gibi sevgi

Sevgi Dağ'ın görme engelli Aleyna'yı evlat edinme savaşında 10 yıl sonra mutlu son. Dağ resmi anne yapılmayınca 'ablalık' formülüyle kızından ayrılmadı.

 

POSTA

Yarım kalan aşk

Habertürk televizyonu Ankara muhabiri Beyhan Mutlu önceki gece geçirdiği trafik kazasında öldü..

 

BİRGÜN

Önce anlaştılar, sonra savcı serbest bıraktı

Balyoz'da ifadeye çağrılan 8 muvazzaf askerin, 12 saat süren sorgu sonrası serbest bırakılmaları, iki tatbikatın ertelenmesi ardından yapılan görüşmelerdeki mutabakata dayandırılıyor.

 

YENİ ŞAFAK

Irkçı eşkiya İslam düşmanı

BDP ve PKK yandaşları, imamların ardından imam-hatip liselileri hedef aldı.

 

ZAMAN

Oy için öğrencileri yakmak istediler işte CHP bu BDP ile işbirliği yapıyor

29.05.2011  Başbakan Erdoğan, Cizre'de bir öğrenci yurduna yapılan molotofkokteylli saldırıyı sert bir dille kınadı.