Hacıosmanoğlu'ndan, Ersun Yanal'a ağır sözler

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, “Constant’ın izin gününde Batum’a gitmesine Ersun hoca kafayı taktı. Kardeşim sen her gün istanbul’a gittin. Biz bir şey dedik mi!” diye konuştu.

18 Temmuz 2015 Cumartesi, 11:52
Abone Ol google-news

Taraftarlar Birliği’nin iftarına katılan Başkan ibrahim Hacıosmanoğlu, burada bomba açıklamalar yaptı. Constant olayını değerlendiren Başkan, “Ersun hoca kafayı Constant’ın izin gününde Batum’a gitmesine taktı. Kardeşim, sen her gün istanbul’a gittin. Bir şey dedik mi! Yanal çok abarttı” yorumunu yaptı.

Transferlerle ilgili, “Onur, Yusuf ve Erkan Zengin dışında bizden 11’de oynayacak 8 isim istedi. Mehmet ekici’nin bile yedek kalacağını söyledi. Bu durum ipleri koparttı” dedi.

FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK

Her sezon yeni baştan takım kuramayacağını dile getiren Hacıosmanoğlu son olarak, “Bir söz vardı, ’fırtına öncesi sessizlik’ diye. Şu an bu moddayız. fIfa’nın kararından sonra gerekli adımları atacağız. Taraftarlarımızın içi rahat olsun. Kupa er ya da geç gelecek” ifadesini kullandı. swarovski ile de sponsorluk görüşmelerinin devam ettiğini belirtti.