Hummels: Çok çok dikkatli olmalıyız

Bayern Münih'in yıldız oyuncusuMats Hummels, yarın akşam Beşiktaş ile oynanacak Şampiyonlar Ligi 2. Tur maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

19 Şubat 2018 Pazartesi, 17:04
Abone Ol google-news

<video:929451>

Bayern Münih Teknik Direktörü Jupp Heynckes ve yıldız oyuncu Mats Hummels, yarın akşam Beşiktaş ile oynanacak Şampiyonlar Ligi 2. Tur maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Quaresma: Beşiktaş'taki en zor maçıma çıkacağım

 

Bayern Münih Teknik Direktörü Heynckes: Benim anlamadığım, Beşiktaş nasıl olur da...

Hummels'in açıklamaları;

"Hocamız en iyi şekilde takımı kuracaktır. Benim de oynamadığım zamanlar oldu. Ondan sonra daha iyi olmam gerektiğini düşündüm ve çalışarak bugünlere geldim. 18 futbolcumuz var. 18 oyuncu da çok iyi oyuncular. Bir maçta oynamayan oyuncunun içinde kötü olduğu yönünde bir his olacağını sanmıyorum" dedi.

'Hiçbir mücadeleden kaçmayacağız'

"Takım sonuna kadar savaşıyor, sonuna kadar oynuyor. Futbolcular ellerinden geleni yapmaya çalışıyor. Hep beraber takımı bu seviyeye getirdiğimizi düşünüyorum. Ofansif ve defansif olarak çok iyi çalışmamız gerekiyor. Arada hatalar yapabiliriz ama komple takımı değiştiremeyiz. Umarım ki bu seviyede çok çok iyi mücadele edeceğiz. Hiçbir mücadeleden kaçmayacağımızı belirtebilirim." diye konuştu.

'Beşiktaş seyircilerinin statta olacağını biliyorum'

Sürpriz bir itirafta bulunan Hummels statta Beşiktaş taraftarı olacağını belirtirken şunları söyledi; "Beşiktaş seyircilerinin statta olacağını biliyorum. 2 Türk arkadaşıma bilet buldum. Almanya'da yaşayan çok Türk var ve futbolu seven çok Türk futbolsever var. Onlar da ne kadar az olursa olsun, takımlarını destekleyeceklerdir. Daha iyi mi, kötü mü olur, onu söyleyemem ama stat dolu olacaktır. Umarım dostluk içinde biter." ifadelerini kullandı.

'Böyle bir takımı ufak göremezsiniz'

"Beşiktaş'ın eski stadını biliyorum, yeni bir statları olduğunu ve güzel bir atmosfer olduğunu biliyorum. Çok sesli olduklarını biliyorum. Çok çok büyük isimler var takımda oynayan. Böyle bir takımı yanlış analiz edip, ufak göremezsiniz. Dikkatli olmamız gerekir." cevabını verdi.

Beşiktaş sahneye çıkıyor

 

Münih'te gündem Beşiktaş