Mario Gomez Beşiktaş'tan ayrıldığını açıkladı

Spor Toto Süper Lig'in gol kralı Mario Gomez, Beşiktaş'tan ayrıldığını Facebook sayfasından açıkladı. Beşiktaş Kulübü de Mario Gomez için teşekkür mesajı yayınladı.

20 Temmuz 2016 Çarşamba, 18:39
Abone Ol google-news

Spor Toto Süper Lig'in gol kralı Mario Gomez, Beşiktaş'tan ayrıldığını Facebook sayfasından açıkladı.

İşte o açıklama;

“Biraz düşünmem gerektiği için zor bir karardı. Beşiktaş taraftarlarına kişisel olarak söylemeliyim ki, bu eşsiz stadyumda ve taraftarların önünde daha fazla oynayamacak olmak bana ağır geliyor. Bu tamamen politik durumla ilgili. Bu kararı almamda başka bir sebep yoktu. Son birkaç gündür meydana gelen korkunç olaylarla alakalı. Bunu anlayabileceğinizi umuyorum. Kulübe, taraftarlara ve ailemin ve benim harika vakit geçirdiğim tüm insanlara çok teşekkür ederim. Şampiyon olduğumuz harika bir yıl geçirdik. Umarım bu politik problemler barışçıl bir yöntemle çözülür. Beşiktaş için tekrar oynamak benim en büyük dileğim olabilirdi. Geçtiğimiz yılda kulübe kalbimle bağlandım. Tekrar görüşmek dileğiyle”

 

Beşiktaş Kulübü'nden Mario Gomez'e teşekkür mesajı

Beşiktaş Kulübü, takımdan ayrılma kararı alan Alman futbolcu Mario Gomez için teşekkür mesajı yayınladı. Kulüpten yapılan açıklama şöyle; "Geçtiğimiz sezon Beşiktaşımıza şampiyonluk yolunda büyük katkıda bulunan Mario Gomez'e verdiği hizmetten dolayı teşekkür eder; bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz."