MHP İstanbul İl Başkanlığı'nın da bulunduğu binada yangın

KAĞITHANE’de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığının bulunduğu binanın girişindeki restoranın bacasında yangın çıktı.

21 Mart 2016 Pazartesi, 11:21
Abone Ol google-news

Yangın, Sanayi Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi üzerindeki MHP İl Başkanlığının bulunduğu binanın girişindeki restoranın bacasında başladı. Alevler kısa sürede bir üst kata sıçrarken, binanın içerisini yoğun duman kapladı. İhbar üzerine olay yerine giden itfaiye ekipleri alevlere müdahale ederken, polis ekipleri de binayı tahliye etti. Alevler kısa sürede kontrol altına alınırken, itfaiye uzun süre duman tahliyesi için çalıştı. Binada bulunan bazı kişiler dumandan etkilenirken, olayda yaralanan kimsenin olmadığı belirtildi.

Yangın cep telefonu kamerasında - VİDEO

MHP’DEN AÇIKLAMA

Yangın sonrası MHP’den yangının çıkış nedeni ile ilgili şu açıklama yapıldı: “İl başkanlığımızın bulunduğu binanın girişindeki restorantın bacasından kaynaklanan yangın meydana gelmiştir. Yangın nedeniyle oluşan dumanlar, tüm binaya yayılmıştır. İtfaiye ekipleri giriş katındaki baca yangınına müdahale etmiş, bina da tedbir amaçlı boşaltılmıştır. İl başkanlığımızda bu yangın nedeniyle herhangi bir olumsuz bir durum meydana gelmemiştir.”