MHP'li isimden İde'ye saldırı açıklaması

MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, gazeteci Murat İde'nin saldırıya uğramasına ilişkin açıklama yaptı.

Yayınlanma: 29.12.2019 - 17:03
Abone Ol google-news

MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in danışmanı ve gazeteci Murat İde'nin dün evinin önünde saldırıya uğramasına ilişkin Twitter hesabından açıklama yaptı.

Saldırı emrinin MHP tarafından verilğidiğe yönelik eleştirilere zehir zemberek ifadelerle yanıt veren Büyükataman, şu ifadeleri kullandı:

Basına yansıyan haberlere göre, Türk Milliyetçisi görünüp gayrimillî amaçlara ücreti mukabilinde uşaklık yapmayı temel ilke edinmiş olan bir kâğıt israfının kendi gibi fitne saçan bir sözde yazarı saldırıya uğramıştır.

Feto’nun kirli çamaşırlarından çıkan pis suda şifa arayan çanak yalayıcısı Can Dündar isimli vatan kaçkını ile başlayan ve fitne üretim merkezi olan sözde gazetenin sahibi ile devam eden iftira kampanyasına göre bu sözde yazara saldırının emrini Milliyetçi Hareket vermiştir.

Başta FitneÇağ olmak üzere meşrebi belli İnternet sitelerinin tek bir ses olup yaşanan her olayda hiçbir kanıt sunamadıkları hâlde partimizi hedef göstermesi vaka-i adiye hâline gelmiştir. Bu durum tam da kendilerine yakışacak türden bir kara propagandadır.

Türk Milliyetçiliğinin kalesi olduğunu iddia eden sözde gazetenin sahibi; herkes seni tanıyor, biliyor da kardeşinin kim ve nerede olduğunu merak ediyor.İlgili Haberler

En Çok Okunan Haberler