Muhammed Demirci Eskişehirspor'a neden gönderilmedi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Muhammed Demirci'nin Eskişehirspor'a gitmesine izin vermediği iddia edildi.

26 Temmuz 2014 Cumartesi, 11:02
Abone Ol google-news

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; Yeni sezonda güçlü bir kadro kurmak isteyen ve yabancı oyuncu transferinin yanı sıra yerli futbolcular konusunda da çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman çıldırdı.

Eskişehirspor, Kara Kartal'ın genç yıldız adaylarından Muhammed Demirci için kiralık teklifinde bulundu.

"TARIK ÇAMDAL 5 MİLYON EURO"

Gelişmesi adına daha fazla forma şansı bulması gereken Muhammed'a gelen bu teklife Beşiktaş, sıcak baktığını açıkladı. Es Es cephesi anlaşma şartlarını, "Ekonomik olarak sıkıntılarımız var. Oyuncu için kiralık bedeli veremeyiz. Ayrıca futbolcunun alacağı ücretin de yarısını siz verin" olarak sundu.

Bu gelişmelerden haberdar olan Başkan Orman, "Tamam, Muhammed'i size vereceğiz. Peki biz de Tarık Çamdal'ı istiyoruz. Bizden talebiniz nedir" diye sordu.

Karşı tarafın, Tarık için kapıyı 5 milyon Euro'dan açması, Orman'ın adeta sinir krizi geçirmesine neden oldu. Bunun üzerine Mami'nin Eskişehir'e gitmesi durduruldu.

"BİZE NE GÖZLE BAKIYORLAR"

Tarık defterini de şu an için kapatan Siyah-Beyazlılar'da Orman, görüşmelerin ardından yakın çevresine, "Anadolu kulüpleri büyük takımlara hangi gözle bakıyor anlamıyorum. Oyuncularına başka bir takım talip olunca, kapıyı düşük fiyattan açıyorlar. Ancak büyükler isteyince, bu rakam yükseklere fırlıyor. Bu konuda daha fazla yorum yapmak istemiyorum. Yoksa iş başka yerlere gidecek" dediği öğrenildi.