"Önceliğimiz Fenerbahçe"

Adı Beşiktaş ve Avrupa kulüpleri ile anılan Fenerbahçe'nin milli oyuncusu Gökhan Gönül'ün menajeri Ahmet Bulut, önceliklerinin Fenerbahçe olduğunu ifade ederek, "Fenerbahçe ile görüşmeden kimseye söz veremeyiz. Biz Fenerbahçe’yi bekliyoruz" dedi.

30 Mart 2016 Çarşamba, 10:45
Abone Ol google-news

Fenerbahçeli yıldız Gökhan Gönül'ün menajeri Ahmet Bulut, sözleşme konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

Adı Avrupa kulüpleri ve hatta Beşiktaş ile de anılan Gökhan Gönül'ün menajeri Ahmet Bulut, son gelişmeleri aktardı.
"Bizim için öncelik Fenerbahçe" diyerek sözlerine başlayan Bulut, "Gökhan 9 yıldır Fenerbahçe’de oynuyor. Bu takımın kaptanlığına kadar yükselmiş bir isim. Bu camianın evladı. Böylesine değerli bir oyuncuya teklif gelmiyor dersem yalan olur. Bir çok teklif var. Ama bize gelen herkese aynı şeyi söylüyoruz. Fenerbahçe ile görüşmeden kimseye söz veremeyiz. Biz Fenerbahçe’yi bekliyoruz.” dedi.

Ahmet Bulut diğer kulüplerden gelen teklifler hakkında bilgi vermezken bu tekliflerin son derece doğal olduğunu ifade etti. Fenerbahçe’de sembolleşmiş olan Gökhan Gönül için Fenerbahçe’nin öncelik olduğunu tekrar vurgulayan Bulut bu nedenle tecrübeli futbolcunun beklemeye kararlı olduğunu belirttİ.

Ahmet Bulut, Fenerbahçe’nin sözleşme istememesi dahilinde ise Gökhan Gönül için gelen diğer teklifleri değerlendireceklerini de sözlerine ekledi. (Hürriyet)

Gökhan Gönül'de doping iddiası!