Rıdvan Dilmen'den MHK Başkanı Serdar Tatlı ile ilgili açıklama

Spor yorumcusu Dilmen, MHK Başkanı Serdar Tatlı’yı istifaya davet etti.

15 Şubat 2021 Pazartesi, 09:00
Rıdvan Dilmen'den MHK Başkanı Serdar Tatlı ile ilgili açıklama
Abone Ol google-news

Süper Lig'in 25. hafta maçında Galatasaray, sahasında Kasımpaşa'yı yenerken spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulundu. Dilmen, MHK Başkanı Serdar Tatlı’yı istifaya davet etti. 

Dilmen şöyle konuştu:

Mücadeleyi alkışlayacağız. İki takım da mücadele etti. Bu sahada oynamak, bu sahada oynamayı bilenlerin işidir. Akan oyunda gol pozisyonu bulmanın zor olduğu bir maç. 

Galatasaray’ın kazandığı penaltı da kalecinin kontrolsüz girişi var. Onyekuru bunu planlamıştı ki bunu forvetler yapar. Ben de yaptım. Kasımpaşa’ya verilmeyen pozisyon da penaltı. Artık ben tartışmak istemiyorum. 

'TÜRKİYE’DE HAKEMLİK YOK'

Türkiye’de 1.-2 aydır maçları hakemleri belirliyor. Tesadüf değil, 4 büyükler lap diye bir anda ilk 4'e yerleşiyor. Türkiye’de hakemlik müessesesi yoktur ve Serdar Tatlı benim için hakemliğin olmadığı bir müessesenin başındadır. Serdar Tatlı'nın da beceremediğini gördüm. 

Şu maç 1-1 bitmiş olsa, Fatih Hoca ‘4 dakika mı uzar’ diyecekti. 1-1 devam etse maçı 8 dakika uzatacaktı. Sadece Galatasaray için söylemiyorum, insanlar ne demek istediğimi anlıyor.

Ben Serdar Tatlı olsam, sezon sonu itibariyle ‘Ben beceremedim’ derim. Ararsa yüzüne de söylerim, ne yapsa beceremiyor. Dost acı söyler.