Samsung Galaxy Note 4 hakkında yeni detaylar

Eylül ayında düzenlenecek olan IFA 2014′te resmi olarak tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Note 4′ün özellikleri hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

24 Temmuz 2014 Perşembe, 09:25
Abone Ol google-newsGüney Koreli teknoloji devi Samsung‘un popüler Galaxy Note akıllı telefon serisindeki yeni ürününü bu yıl içerisinde piyasaya sürmeye hazırlandığı, teknoloji dünyasında bir süredir konuşuluyordu. Samsung Galaxy Note 4 adıyla piyasaya sürülmesi beklenen cihaz için meraklı bekleyiş devam ederken, Samsung’un yeni ürününde kullanıcılara ne tür yenilikler sunabileciğiyle ilgili yeni detaylar da gün yüzüne çıkıyor.

Samsung Galaxy Note 4‘te kullanıcılara sunulacak olan yeniliklerin başında eğilebilir dokunmatik ekranın yer alacağı yönünde bir süre önce ortaya çıkan iddialar birkez daha doğrulandı. ET News tarafından yer verilen yeni bir habere göre Galaxy Note 4 daha önce iddia edildiği gibi esnek bir dokunmatik ekrana sahip olacak. Ayrıca yine ET News’e göre Galaxy Note 4‘ün donanımsal özellikleri arasında 4K video çekebilme özelliğine sahip 16 megapiksel arka kamera ve metal gövde de yer alıyor.

Lenovo küçük Windows tabletlerden vazgeçmiş değil