Tolgay Arslan: "Kazanmayı seviyorum"

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi son 32 turu rövanş mücadelesinde Zenit ile deplasmanda oynayacağı karşılaşma öncesinde Tolgay Arslan, FB TV'de açıklamalarda bulundu. Arslan, Zenit maçının zor geçeceğini belirterek, "Bence çok zor bir maç olacak. Rusya’nın iyi takımlarından birine karşı oynayacağız" ifadelerini kullandı.

20 Şubat 2019 Çarşamba, 17:38
Tolgay Arslan:
Abone Ol google-news

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi son 32 turu rövanş mücadelesinde Zenit ile deplasmanda oynayacağı karşılaşma öncesinde Tolgay Arslan, FB TV'de açıklamalarda bulundu.

Arslan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

"Eski gücüme kavuşuyorum"
 
“Sağlık durumum iyi. Kendimi iyi hissediyorum. Uzun süredir takım idmanı yapmamıştım ve maç oynamamıştım. Yavaş yavaş eski gücüme kavuşuyorum. İnşallah burada taraftarlarla ve kulüple beraber daha iyi bir Tolgay görürüz ve daha büyük bir güce kavuşurum”
 
"Kazanmayı seviyorum"
 
Zenit mücadelesi öncesi yolculuğun planlananın dışında gelişmesi hakkında ise Tolgay, bu durumunun kendileri için sorun olmayacağını ifade ederek, kazanma hırsı ile ilgili şunları söyledi: 
 
"Zenit maçı öncesinde yolculuk planlanın dışında gelişti. Bu durum bizim için bir sorun teşkil etmiyor. Takım arkadaşlarımın bazıları bana kızacak ama idman maçı da olsa ben kazanmayı çok seviyorum. Asla pes etmem”
 
"İnşallah turu geçeriz"
 
“Bence çok zor bir maç olacak. Rusya’nın iyi takımlarından birine karşı oynayacağız. Hava şartları ve zemin şartları da zor olacak. Çok mücadele etmemiz gerekiyor. Bana göre son dakikaya kadar çok heyecanlı bir maç olacak. İnşallah iyi bir sonuçla geri döneceğiz. Hedefimiz tabii ki turu geçmek. İnşallah bu kulübün ve formanın hakkını da orada veririz ve turu geçeriz.”
 
“Uzağı düşünmeyi hiç sevmiyorum. Hep önümüzdeki maça bakıyorum. Bizim de şu an öyle düşünmemiz gerekiyor. 3-4 haftada ne olur diye bakarsak, şu anki maçı belki gözden kaçırırız. Bu maçı alalım ya da iyi bir sonuçla geri dönelim ve turu geçelim. Ondan sonra zaten lig de bizi bekliyor. Pes etmeyelim. Tabii ki bazen futbolcular da normal insanlar gibi oluyor. Belki kötü günündesindir ve istediğin performansı gösterememişsindir ama sonuna kadar savaşman gerekir. Hiç pes etmeyeceksin ve bu formanın hakkını vereceksin. Takımda bugüne kadar gördüğüm şey, çok iyi çalıştığımız. Herkes çok iyi niyetli. Tabii ki şu an özgüven yüzde 100 yerinde değil ama bunu da kazanacağız ve atlatacağız. Bu seneyi iyi bitirelim. Zaten seneye ne istediğimizi herkes biliyor.”