Tosic'in imzası Beşiktaş'ta kriz yarattı

Beşiktaş'ın Gençlerbirliği'nden kadrosuna kattığı Dusko Tosic dün sağlık kontrolünden geçerken Sırp futbolcunun imza töreninde fotoğraf krizi çıktı.

03 Haziran 2015 Çarşamba, 10:00
Abone Ol google-news

Başkan Fikret Orman işleri nedeniyle dün kulübe gelmezken Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil ile yönetici Hakan Özköse, Sırp oyuncunun imza töreninde hazır bulundu. İkilinin Tosic ile çektirdiği fotoğraf ise kulübün internet sitesinden yayınlandı. Bu gelişme üzerine İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ve Futbol Takımı’ndan sorumlu yönetici Mete Vardar olaya tepki gösterdi. Ardından Çebi, sitede yayınlanan resmi kaldırttı. İki yönetici “Futbola biz bakıyoruz, nasıl böyle bir şey oluyor” şeklinde konuşarak konuyu Başkan Fikret Orman’a bildirdi.

Ancak ilerleyen saatlerde fotoğraf Başkan Fikret Orman’ın talimatıyla yeniden siteye kondu. Ardı ardına yaşanan bu gelişmeler yönetimde büyük bir krize neden oldu.
ILAN

Bu arada Tosic, Beşiktaş ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı. Sırp futbolcu ilk yıl 900, ikinci yıl 950 bin euro garanti ücret artı maç başına 10 bin euro alacak.