Trabzonspor'a haciz şoku!

Ligde zor günler yaşayan Trabzonspor, bu sabah saatlerinde büyük bir şok yaşadı.

12 Şubat 2016 Cuma, 11:23
Abone Ol google-news

Mali açıdan zor günler yaşayan Trabzonspor günü haciz memurlarıyla açtı. Kayserispor'a verilen ve ihtarlara rağmen ödenmeyen 150 bin euroluk senetle ilgili icra takibi başlatan memurlar Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne geldi.

Bu gelişme tesislerde sıcak saatler yaşanmasına neden olurken 150 bin euroluk senetle ilgili icra tabibini futbolcu Cem Can'ın başlattığı öğrenildi. Bu senedin Trabzonspor tarafından bir transfere karşılık Kayserispor'a verildiği kulübünde bunu futbolcusu Cem Can'a verdiği belirtildi.
Konuyla ile ilgili görüşlerini almaya çalıştığımız Trabzonspor Basın Sözcüsü Asım Ören ise konu hakkında sessizliğini koruyor.

FORMA VE KUPALARI HACİZ ETMEK İSTEDİLER

Haciz memurları ellerindeki mahkeme kararını göstererek forma ve kupaları haciz etmek istedikleri ve bu neden taraflar arasında bu yönde tartışma yaşandığı ifade edildi. Bordo-mavililerin 150 bin euroya karşılık teklif ettikleri 60 bin euroluk ödemenin ise haciz memurları tarafından kabul edilmediği iddia edildi.

Öte yandan Cem Can'a verilen senetlerin Trabzonspor'un Okay Yokuşlu transferinde Kayserispor'a verdiği senetlerin olduğu öğrenildi.  (61saat)