Canan Kaftancıoğlu'ndan kongre sonrası ilk paylaşım

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Kongresi’nde başkanlık yarışını İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun ve Özgür Özel'in desteklediği Özgür Çelik kazandı. Canan Kaftancıoğlu, Çelik'i yaptığı paylaşımla tebrik etti.

Yayınlanma: 09.10.2023 - 10:04
Canan Kaftancıoğlu'ndan kongre sonrası ilk paylaşım
Abone Ol google-news

CHP'de önümüzdeki ay yapılacak kurultay öncesinde İstanbul İl Kongresi yapıldı. CHP'nin yeni İstanbul İl Başkanı, 342 delegenin oyunu alarak Bahçelievler İlçe Başkanı Özgür Çelik oldu. 

Bir anlamda genel merkez ile değişimciler rekabetine sahne olan kongreye CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Genel Başkan adaylığını açıklayan Özgür Özel katılmadı. Kongrede partililere seslenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, seçimi kazanan Çelik'i sosyal medya hesabından da tebrik etti.

Son olarak bir paylaşım da Canan Kaftancıoğlu'ndan geldi.

KAFTANCIOĞLU, ÇELİK'İ TEBRİK ETTİ

X hesabından bir paylaşım yapan Kaftancıoğlu, CHP'nin yeni İstanbul İl Başkanı'nı tebrik etti.

Kaftancıoğlu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"İl Başkanımız sevgili Özgür Çelik’i ve göreve seçilen bütün yol arkadaşlarımı kutluyor, görevlerinde sonsuz başarılar diliyorum.

Önceki dönem il başkanımız Cemal Canpolat’a ve demokratik yarış ve olgunlukta da farkını ortaya koyan İstanbul örgütümüze bir kez daha sonsuz teşekkür ediyorum.

Yaşasın CHP

Yaşasın CHP örgütü…"


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler