Ankara'da 2 kız çocuğuna darp ve cinsel tacize 2 gözaltı

Ankara'da M. S., 12 ve 13 yaşlarındaki 2 kız çocuğunu darp edip cinsel tacizde bulunduğu, kız arkadaşı D.A. (18) da yardım ettiği iddiasıyla gözaltına alındı.

Yayınlanma: 28.09.2021 - 18:11
Ankara'da 2 kız çocuğuna darp ve cinsel tacize 2 gözaltı
Abone Ol google-news

Ankara Sincan'da 18 yaşındaki D. A., cumartesi günü, aynı apartmanda ailesiyle oturan N.U. (13) ile binada oturan babaannesinin yanına gelen M.T. (12) adlı kızları 'Kahvaltı yapacağız' diyerek, erkek arkadaşı 27 yaşındaki M. S.'nin yanına götürdü.

DARP VE CİNSEL TACİZ

M.S. ile D. A., 2 kızı daha sonra taksiyle kiraladıkları eve götürdü. M. S.'nin, evde zorla alkol içirip, darp ettiği 2 kıza cinsel tacizde bulunduğu iddia edildi.

Binada görevli kapıcının sesler üzerine zile basmasının ardından M. S., 2 kızı bıraktı. M.T.'nin durumu anlattığı annesi F.T.'nin şikayeti üzerine M. S. ile kız arkadaşı D. A., polis tarafından yakalanarak, gözaltına alındı.

2 şüpheli, emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Adliye önünde bekleyen kızların yakınları, şüphelilerin bulunduğu polis aracının peşinden koşup, aracı yumruklayarak M. S. ve D. A.'ya tepki gösterdi.

"ALKOL İÇİRİP, TACİZ EDİYORLAR"

Anne F.T., D. A.'nın N.U. ile kızı M.T.'yi kahvaltıya götürme bahanesiyle kandırdığını öne sürerek, "Önce alışveriş merkezine götürüyor. Daha sonra çıkıp erkek arkadaşının yanına götürüyor. Kızlara 'Kahvaltı yapacağız' diyerek taksiye bindiriyorlar ve eve götürüyorlar. Ellerinden telefonları alıp zorla alkol aldırıyorlar, darp ediyorlar. Çocuğumun boynu mosmor. İçirebildikleri kadar alkol içirip, taciz ediyorlar. Tecavüz etmeye yelteniyorlar; ama o sırada kapıcı geliyor, içeri giriyor ve bunları dışarı çıkarıyor. Kızım beni aradı, 'Anne gel, beni al' diye. Gittiğimde önce anlatmadılar, çocukları konuşmamaları için sıkıştırmışlar. En ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum. Çocuğumun yüzünde darp izi var. Bir çocuğumuzun başına silah dayıyorlar, diğerini camdan atmaya kalkıyorlar. Kızlarımızın psikolojisi bozuk. Benim çocuğum camdan dahi bakamıyor şu anda. 'Anne gelirler mi, bizi götürürler mi' diye balkona çıkamıyor. Benim çocuğum nasıl okula gidecek?" diye konuştu.

"10 DAKİKA BOYUNCA BENİ DÖVDÜ"

Öte yandan M.T.'nin emniyette verdiği ifade ortaya çıktı. Küçük kız, D. A. ile M. S.'nin kendilerini kahvaltı bahanesiyle eve götürdüklerini belirterek, "Asansörün girişinde M.S., 'Telefonlarınızı verin' dedi. D.A. ve bizlerin telefonlarını aldı ve kapattı. M.S., N.U. ile bana 'Alkol içeceksiniz, içmezseniz sizi öldürürüm' dedi. Alkol almak istemediğimiz için bize şişeyle vurdu. Bunun üzerine biz alkol aldık. D.A.i alkol almaya zorlamadı. Kafama vurdu, saçımı çekti, tokat attı, boğazımı sıktı. Fazla dayanamadım. Beni tuvalete götürdü, yüzümü yıkadı. 10 dakika kadar beni bu şekilde dövdü sonra taciz etti sonra kapıcı geldi. M.S. asansörde telefonlarımızı geri verdi. D.A. 'Bunları kimseye anlatmayın' dedi. Şikayetçiyim" dedi.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler