Yarın hangi yollar trafiğe kapalı olacak? 24 Ekim'de İstanbul'da trafiğe kapalı yollar hangileri?

İstanbul'da Cumhuriyet Bayramı provası dolayısıyla 24 Ekim'de bazı yollar trafiğe kapatılacak. İstanbul Valiliği, Vatan Caddesi'nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı genel provasının yapılacağı 24 Ekim Salı günü trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahları duyurdu. Peki, Yarın hangi yollar trafiğe kapalı olacak? 24 Ekim'de İstanbul'da trafiğe kapalı yollar hangileri?

Yayınlanma: 23.10.2023 - 23:25
Yarın hangi yollar trafiğe kapalı olacak? 24 Ekim'de İstanbul'da trafiğe kapalı yollar hangileri?
Abone Ol google-news

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları provası nedeniyle 24 Ekim Salı günü Vatan Caddesi ve bağlantı yolları araç trafiğine kapatılacak. Peki, Yarın hangi yollar trafiğe kapalı olacak? 24 Ekim'de İstanbul'da trafiğe kapalı yollar hangileri?

YARIN HANGİ YOLLAR TRAFİĞE KAPALI?

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Cumhuriyet Bayramı genel provası 24 Ekim Salı günü gerçekleştirilecek. Bu kapsamda, salı günü saat 06.00'dan prova bitimine kadar trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar belirlendi.

Buna göre, Adnan Menderes Bulvarı'nda (Vatan Caddesi) gidiş ve gelişler trafiğe kapatılacak. Yine D-100 kuzey ve güney istikametinden, Edirnekapı'dan, 10. Yıl, Oğuzhan, Sofular, Halıcılar, Akdeniz, Akşemsettin ve Ordu caddeleri ile Atatürk Bulvarı'ndan ve Keçeci Meydan Sokak'tan Adnan Menderes Bulvarı'na girişler ile buraya çıkan tüm cadde ve sokaklarda trafik akışı sağlanmayacak.

Hal Yolu güney istikameti de Bayrampaşa ayrımlarından itibaren trafiğe kapatılacak, trafik akışı yan yola yönlendirilecek.

Bu yollara alternatif olarak Turgut Özal Bulvarı (Millet Caddesi), Fevzipaşa Caddesi, Atatürk Bulvarı ve Sahil Kennedy Caddesi kullanılabilecek.


İlgili Haberler

En Çok Okunan Haberler