Zincir market sırasında erkek şiddeti: Kadını acımasızca darbetti!

İstanbul'da bir zincir markette kasiyer olarak görev yapan Nurgül Koç (20), daha önce kasa sırası nedeniyle tartıştığı erkeğin saldırısına uğradı. Genç kadını dakikalarca yumruklayan saldırgan kaçarak uzaklaştı.

Yayınlanma: 28.10.2023 - 10:59
Abone Ol google-news

Olay, Perşembe günü İstanbul'daki bir zincir markette saat 20.00 sıralarında meydana geldi. Markette çalışan Nurgül Koç, daha önce kasa sırası nedeniyle tartıştığı kişiyle tekrar denk denk geldi. İkili arasından tekrar tartışma çıkarken Koç saldırıya uğradı. Nurgül Koç'u dakikalarca darbeden erkek daha sonra marketten ayrıldı. O anlar ise marketteki güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Darbedilen Nurgül Koç, görüntülerle beraber yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaştı. Koç yaptığı paylaşımda, "20 yaşındayım. Dün akşam saat 20.00 saatlerinde daha öncesinde kasadan kaynaklı tartıştığım şahıs tarafından çok acımasız bir şekilde darp edildim. Hiç tanımadığı bir kadına bu şekilde davranan şahsı yayalım sizlerden ricam" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Nurgül Koç'un paylaştığı görüntülerde saldırgan erkeğin, tartıştığı Koç'un üzerine doğru yürüyerek genç kadını darbettiği anlar yer aldı.

YAKALANDI

Olay anına ait görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşıp yaşadıklarını anlatan Koç'un paylaşımının ardından polis konuyla ilgili çalışma başlattı. Yapılan çalışmalarda ekipler şüphelinin H.H.B. olduğunu belirledi. Polis tarafından yakalanarak gözaltına alınan H.H.B., emniyetteki işlemlerinin ardından 'Kasten yaralama' ve 'tehdit' suçlarından adliyeye sevk edildi.

 


İlgili Haberler

En Çok Okunan Haberler