Erman Toroğlu, Ali Koç'u hedef gösterdi

Abone Ol google-news

Erman Toroğlu, Yeni Malatyaspor - Trabzonspor maçının ertelenmesiyle ilgili Fenerbahçe'nin resmi sitesinden yapılan açıklamaya tepki gösterirken Ali Koç'u hedef gösterdi. Yandaş A Spor'da konuşan Toroğlu, varsayımlar üzerinden yorum yaparak Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç için hakarete varan ifadeler kullandı.

27 Ocak 2020 Pazartesi, 15:41

Erman Toroğlu'nun açıklaması şu şekilde:

"KINA YAKAR MISINIZ BİR YERİNİZE?"

 "Artçılar devam ediyor. Maç başladı, 15.000 kişi öldü, kına yakar mısınız bir yerinize. Değer mi bu yaptıklarınıza? İnsan sağlığından daha önemliyse Fenerbahçe şampiyonluğu kupayı versinler. Herkes dışarıda yatıyor, ayıptır ya! Al kupayı git, yazıklar olsun!"

"UTANMAZ BUNLAR YALI ÇOCUKLARI"

Trabzonspor - Fenerbahçe maçı oynanacak. Trabzon'da ortalığı gerip, yangın yerine çevirip oradan 3 puanla ayrılmak istiyorlar. Bu kadar küçük düşünüyorlar. İşi gerip, seyirciyi sahaya sürükleyip Trabzonspor'un ceza almasını istiyorlar. Yapılan oyun. Utanmaz bunlar! Bunlar hep aynı kafa idareci. Biz bunlardan vizyon bekledik. Yalı çocukları ya.

"DEMEK Kİ BUNLAR İÇİN İNSAN SAĞLIĞI ÖNEMLİ DEĞİL"

Geçmişten gelen bazı şeyler var. Onları körüklüyorlar. Demek ki bunlar için insan sağlığı önemli değil. Değer mi bu kadar? Al tarafı 3 puan ya! Orada enkaz altında bekleyen insanlar var hala."