İstanbul’un göbeğinde kadına şiddet anları kamerada

Abone Ol google-news

Bu haberin içeriğinde, bazı okuyucularımızın rahatsız olabileceği ifadeler ve görseller bulunmaktadır... Karaköy’de bir şahıs henüz bilinmeyen bir nedenle yere yatırdığı kişiyi yumruk ve tokatlarla darbetti. Olayı görüp müdahale etmek isteyen iki kadın da şahıs tarafından saldırıya uğradı. Kadının yere savrulduğu o anlar cep telefonu kamerasına yansırken, polis ekipleri tarafları gözaltına aldı.

10 Temmuz 2021 Cumartesi, 10:06

Beyoğlu Karaköy’de dün gece saatlerinde meydana gelen olayda, iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine çıkan kavgada iki şahıs birbirlerine vurmaya başladı. Şahıslardan biri diğerini yere yatırıp darp ettiği esnada olayı gören iki genç kadın müdahale etmek istedi. O esnada darbettiği kişinin üstünden kalkan şahıs, kadınlara yumruk ve tokat attı.

KADINA ŞİDDET UYGULADI VE DÜŞMESİNE NEDEN OLDU

Kadın aldığı darbeyle yere savrulurken, arkadaşı ise güçlükle ayakta durabildi. Yaşananlar ise kameralara yansıdı. Olayın ardından şahısların birbirlerinden şikayetçi olduğu ve polis ekiplerinin tarafları gözaltına aldığı bilgisine ulaşıldı.