'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?' dizisinin konusu ne, oyuncuları kim? 'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?' dizisi ne zaman, nerede yayımlanacak?

'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?' dizisinin yayımlanması heyecanla bekleniyor. Peki, 'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?' dizisinin konusu ne, oyuncuları kim? 'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?' dizisi ne zaman, nerede yayımlanacak? 'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?' dizisi nerede çekiliyor?

Yayınlanma: 10.03.2023 - 15:08
'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?' dizisinin konusu ne, oyuncuları kim? 'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?' dizisi ne zaman, nerede yayımlanacak?
Abone Ol google-news

Netflix'in yeni projelerinden 'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?' dizisi, izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Gökçen Usta ve Umut Aral'ın, senaristliğini ise Ertan Kurtulan'ın üstlendiği dizi, bir anne ve kızın travmatik hikayesini konu ediniyor. İşte ayrıntılar...

BİZ KİMDEN KAÇIYORDUK ANNE? DİZİSİNİN KONUSU NE?

Dizi, otellerde kalarak kaçak bir hayat süren gizemli bir anne ile genç kızın hikayesini konu ediniyor. Anne ve kız, karşılarına çıkan tehditlerle baş ederken geçmişlerinin üzerindeki sır perdesi yavaş yavaş aralanıyor. Dizi, 8 bölümden oluşuyor.

BİZ KİMDEN KAÇIYORDUK ANNE? DİZİSİNİN OYUNCULARI KİM?

Dizin başrollerini Melisa Sözen, Eylül Tumbar ve Musa Uzunlar paylaşıyor.

BİZ KİMDEN KAÇIYORDUK ANNE? DİZİSİ NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?' dizisi 24 Mart'ta Netflix'te yayımlanacak. 

BİZ KİMDEN KAÇIYORDUK ANNE? DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizinin çekimleri Kapadokya'da gerçekleştirildi.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler