Fatsa'da beklenmedik olay: Marketten çıkan sıradışı yumurta

Fatsa'da yaşanan olay görenleri şaşırttı. Kısa süre önce aldığı yumurtadan çıkan şey kek yapmak isteyen yurttaş beklenmedik bir durumla karşılaştı.

Yayınlanma: 24.10.2023 - 21:51
Abone Ol google-news

Ordu'nun Fatsa ilçesinde yaşayan Özlem Çakır, günlük alışverişini yaparken marketten aldığı bir karton yumurta ile kek yapmak istediği sırada beklenmedik ve şaşırtıcı bir durumla karşılaştı. Yumurta kabuğunu kırdığı anda içerisinden çıkan cismin bir civciv embriyosu olduğunu fark etti. Bu olay, hem Çakır'ı hem de etrafındaki insanları büyük bir şaşkınlığa sürükledi.

Özlem Çakır, yaşadığı olayı anlatırken, "Marketten 2 gün önce yumurta satın aldım. Kek yapmak istedim ve yumurtayı kırdığımda içerisinde farklı bir şey olduğunu gördüm. İlk önce yumurtanın bozulmuş olabileceğini düşündüm ve incelediğimde civciv embriyosu olduğunu anladım. Gagası ve gözleri olduğunu gördüm. Daha önce hiç böyle bir durumla karşılaşmamıştım, haberlerde de görmemiştim. Bildiğim kadarıyla civcivlerin embriyo ve döllenme sürecinde de belirli detaylar var. Bu durumla karşılaşmak benim için farklı bir deneyim oldu, çok şaşırdım" dedi.


İlgili Haberler

En Çok Okunan Haberler