The Witcher 3. sezon onayı aldı: İkinci sezondan yeni fragman geldi

Netflix dizisi The Witcher'a 3. sezon onayı geldi. Netflix, dizinin 17 Aralık'ta yayınlanacak 2. sezonu için yeni bir fragman paylaştı. Fragman, kısa sürede 100 binden fazla izlendi.

27 Eylül 2021 Pazartesi, 10:55
The Witcher 3. sezon onayı aldı: İkinci sezondan yeni fragman geldi
Abone Ol google-news

Dijital yayın platformu Netflix, The Witcher dizisinin 3. sezon onayı aldığını duyurdu. Platform ayrıca, cumartesi günü düzenlediği sanal hayran etkinliği TUDUM'da başrolü Henry Cavill’in sunumuyla 2. sezon için yeni bir fragman yayınladı.

Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı romanlarından senarist Lauren S. Hissrich tarafından uyarlanan The Witcher'da Henry Cavill, Geralt rolünü canlandırırken, Ciri rolünde Frey Allen, büyücü Yennefer rolünde Anya Chalotra, Ciri’yi avlayan ordu komutanı rolünde Eamon Farren, Jaskier rolünde Joey Batey ve akıl hocası rolündeki Vesemir rolünde ise Kim Bodnia yer alıyor.

İlk sezonu 2019 yılının son aylarında yayınlanan The Witcher, Amerika’da 2019 yılının en çok izlenen ikinci dizisi oldu. Koronavirüs salgını nedeniyle birkaç defa ertelenen 2. sezon çekimleri, pozitif koronavirüs testleri ve Henry Cavill'in sette yaralanması nedeniyle birçok kez durduruldu.

Çekimleri Nisan 2021’de sona eren dizinin 2. sezonu, 17 Aralık 2021 tarihinde Netflix'te izleyicilerle buluşacak. 

İşte The Witcher'ın yeni 2. sezon fragmanı: