Blizzard'ın kanlı çekilişi; Diablo IV için 666 litre kan!

Blizzard, Diablo IV için yeni kampanya düzenliyor. Diablo IV oyuncuları 666 litre kan bağışı yaparsa, 1 kişi insan kanı enjekte edilmiş bilgisayar kazanacak.

Yayınlanma: 24.10.2023 - 13:46
Blizzard'ın kanlı çekilişi; Diablo IV için 666 litre kan!
Abone Ol google-news

Blizzard kan bağışlarını artırmak ve Diablo IV'ün Kan Mevsimi sezonunun oyun içi Kan Hasadı etkinliği için bir kampanya düzenledi. ABD özelinde yapılan kampanyada Diablo IV oyuncuları toplamda kan bağışlarını 666 litreye ulaştırırsa, gerçek insan kanı aşılanmış, sıvı soğutmalı özel bir bilgisayar kazanabilecek. 

BLIZZARD KAN BAĞIŞIYLA OYUNUN BİLİNİRLİĞİNİ DE ARTIRMAK İSTİYOR

Ses getiren kampanya sonrası, bağışlar da yapılmaya başlandı. 

666 litre kan bağışından önce ise hedefin yüzde 33'üne ulaşıldığında beş silah kozmetiğinden oluşan ilk ödül kademesi açılacak. Yüzde 66'da ise oyunculara Loch Raeth Maor Barbar zırh kozmetiğine erişim hakkı sunulacak. 

Toplamda 666 litre kan bağışı yapıldığında ise Vermilion Eye Piebald Mount sunulacak ve kan aşılanmış bilgisayar için çekiliş süreci başlayacak.

Özel bilgisayarda insan kanı dışında, NVIDIA GeForce RTX 4090 yer alırken, Intel Core i9 CPU, 64 GB DDR5 RAM ve 3 TB SSD Depolama ve soğutma için Quantum Vector GPU Su Bloğu yer alıyor.

ABD özelinde olduğu aktarılan kampanyaya katılmak için 18 yaşından büyük olmak da gerekiyor. Kan bağışı için son gün 20 Kasım. Ödüllerin dağıtılması ise 22 Kasım'ı bulacak.

 


İlgili Haberler

En Çok Okunan Haberler