Vietnamlı oyuncu Tran Thi Yen Nhung burnunun içinde bir acıdan şikayetle 3 yıl önce doktora başvurdu.
1
Vietnamlı oyuncu Tran Thi Yen Nhung burnunun içinde bir acıdan şikayetle 3 yıl önce doktora başvurdu.
Doktorların 'sinüzit' dediği 28 yaşındaki Nhung'un burnundaki acı devam edince ailesi 180 bin pound (825 bin 277 lira) harcayarak kızlarını ameliyat ettirdi. 

Ancak operasyon problemini çözmek yerine enfeksiyonu daha kötü hale getirdi.
2
Doktorların 'sinüzit' dediği 28 yaşındaki Nhung'un burnundaki acı devam edince ailesi 180 bin pound (825 bin 277 lira) harcayarak kızlarını ameliyat ettirdi. Ancak operasyon problemini çözmek yerine enfeksiyonu daha kötü hale getirdi.
Daily Mail'in haberine göre; bir yıl içinde bütün yüzüne yayılan enfeksiyon Nhung'u tanınmaz hale getirdi. Burnunu ve ağzını tamamen tüketti. Genç kadın yemek yiyemez ve göremez hale geldi. Bütün yüzünü sinekler sardı. Yaşadığı acıya dayanamayn Nhung, geçtiğimiz Aralık ayında hayatını kaybetti.

Sinüs uzmanı Dr. Wellington Tichenor, enfeksiyona muhtemelen genç kadının sinüslerindeki bir mantarın sebep olduğunu ve Vietnam'da aldığı tedavinin yeterli olmadığını söyledi.
3
Daily Mail'in haberine göre; bir yıl içinde bütün yüzüne yayılan enfeksiyon Nhung'u tanınmaz hale getirdi. Burnunu ve ağzını tamamen tüketti. Genç kadın yemek yiyemez ve göremez hale geldi. Bütün yüzünü sinekler sardı. Yaşadığı acıya dayanamayn Nhung, geçtiğimiz Aralık ayında hayatını kaybetti. Sinüs uzmanı Dr. Wellington Tichenor, enfeksiyona muhtemelen genç kadının sinüslerindeki bir mantarın sebep olduğunu ve Vietnam'da aldığı tedavinin yeterli olmadığını söyledi.