49. Kütüphane Haftası kutlamalar

İstanbul Araştırmaları Enstitüsü ve Pera Müzesi 49.Kütüphane Haftasını kutluyor. Kütüphane Haftası kapsamında 29 Mart Cuma saat 10.00’da “Bilgi Okuryazarlığıyla Gelen Katılımcılık: Kütüphaneler Kullanıcılarını Bilgi Toplumuna Hazırlıyor” konulu konferans düzenleniyor.

20 Mart 2013 Çarşamba, 21:54
Abone Ol google-news

İstanbul Araştırmaları Enstitüsü, Goethe Institute İstanbul işbirliğiyle düzenlenen konferansa, Freie Universität Berlin, Sosyal Bilimler ve Doğu Avrupa Araştırmaları Enstitü Kütüphane Yöneticisi ve Uluslararası Kütüphane ve Enformasyon Çalışmaları Topluluğu Sözcüsü Benjamin Blinten katılıyor. İstanbul Araştırmaları Ensitüsü Arka Oda Toplantı salonunda gerçekleşecek olan etkinlik ücretsiz; ve konsekütif (ardıl) çeviri ile izlenebilecek.


Kütüphane Haftası boyunca İstanbul Araştırmaları Enstitüsü Kütüphanesi 25 - 29 Mart tarihlerinde saat 20.00'ye kadar açık olacaktır.

Pera’da kitapta özel fiyat


Pera Müzesi ise Kütüphaneler Haftası’nı yayınlarında sunduğu indirimle kutluyor. 25  – 31 Mart 2013 tarihleri arasında Perakende Artshop’ta Pera Müzesi, İstanbul Araştırmaları Enstitüsü ve Suna ve İnan Kıraç Vakfı Yayınları, Pera Müzesi’nde devam eden “Nickolas Muray Bir Fotoğrafçının Portresi” sergi kataloğu, “Çöl ve Deniz Arasında Ürdün Ulusal Güzel Sanatlar Galerisi’nden Bir Seçki” sergi kataloğu, İstanbul Araştırmaları Enstitüsü Galeri katında devam eden “Değişen Zamanların Mimarı Edoardo De Nari 1874 – 1954” sergi kataloğu %20 indirimli.