'AKP'nin ekonomiyi ne hale getirdiği ortada'

MHP Genel Başkan Yardımcısı Osman Çakır, ''AK Parti hükümetinin ekonomiyi ne hale getirdiği ortada, sorunların çözümü için MHP'nin iktidar olması lazım'' dedi.

09 Mayıs 2011 Pazartesi, 10:31
Abone Ol google-news

MHP Genel Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamada, Çakır ile beraberindeki MHP Samsun milletvekili adaylarının, seçim çalışmaları kapsamında Çarşamba ilçesini ziyaret ettiği bildirildi İlçe esnafı ve halkıyla bir araya gelen Çakır ve diğer adayların, parti programı hakkında bilgi vererek, destek istedikleri ifade edilen açıklamada, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çakır'ın, şu sözlerine yer verildi:

''AKP hükümetinin ekonomiyi ne hale getirdiği ortada, sorunların çözümü için MHP'nin iktidar olması lazım. Sizlerden MHP'yi iktidara getirmenizi, MHP'ye oy vermenizi istiyoruz. MHP iktidarında sorunlarınız çözüme kavuşturulacak, sıkıntılarınız bitecek. Derdiniz kalmayacak. İşte pırıl pırıl, genç, dinamik, MHP'li milletvekili adayları. Hepsi de sizlere hizmet etmek için bekliyor. Samsun, AKP'ye 6 milletvekili verdi. Denedi olmadı. Şimdi MHP'ye de 6-7 milletvekili neden vermesin. MHP'ye oy verin, bizlere yetki verin. Bir olalım, birlik olalım. MHP'yi iktidara getirelim. Türkiye'ye hizmet edelim. MHP iktidarında sorunlarımızı hep birlikte çözüme kavuşturalım.''