Alcatel’in yeni Amiral gemisi IDOL 4S olacak

Alcatel’in Windows 10 Mobile kullanan yeni amiral gemisinin ismi belli oldu. Telefon IDOL 4 Pro adıyla değil IDOL 4S olarak satışa çıkacak.

25 Mart 2016 Cuma, 22:46
Abone Ol google-news

Hatırlayacağınız gibi Alcatel bir süre önce yeni amiral gemisi telefonu IDOL 4S’i piyasaya sürmüştü. Alcatel’in bu yeni telefonu Android işletim sistemiyle çalışıyordu. Kısa bir süre sonra şirketin ikinci bir model üzerinde daha çalıştığı ve bu versiyonun Windows 10 Mobile kullanacağı ortaya çıktı. Windows işletim sistemli bu telefonun IDOL 4 Pro adı ile satışa çıkacağı söyleniyordu. Ancak ortaya çıkan yeni bilgiler telefonun farklı bir isimle piyasaya sürüleceğini ortaya çıkardı.


Alcatel’in Windows 10 işletim sistemli yeni amiral gemisini IDOL 4 Pro adıyla değil IDOL 4S adıyla satışa çıkaracağı ortaya çıktı. Yani telefonun hem Android hem de Windows 10 Mobile versiyonu aynı adı taşıyacak. Ancak Android kullanan versiyon sadece IDOL 4S olarak anılırken, Windows 10 Mobile kullanan versiyon IDOL 4S with Windows 10 olarak anılacak. Windows 10 Mobile kullanan bu yeni versiyon, teknik özellikler konusunda Android kullanan versiyondan daha iyi olacak.

Synology’den Yeni Nesil Güvenlik Sistemi Surveillance Station