Aşı karşıtı Yıldız Tilbe'den 'aşı yaptırdı' iddialarına yanıt

Aşıyı da PCR'ı da reddediyorum diyen ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'nin önceki gün fikir değiştirerek ilk doz aşısını yaptırdığı iddia edilmişti. Tilbe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla aşı yaptırmadığını açıkladı.

08 Eylül 2021 Çarşamba, 11:05
Aşı karşıtı Yıldız Tilbe'den 'aşı yaptırdı' iddialarına yanıt
Abone Ol google-news

Aşı olmayacağını, PCR yaptırmayacağını söyleyen Yıldız Tilbe, "Gerekirse konserlerimi de iptal ederim" demişti.Sık sık koronavirüs aşısı karşıtı açıklamalar yapan Tilbe, "Korumayan aşıyı niye olayım? Ölürsem ölürüm, kalırsam yine öleceğim bir gün" demişti.

Şarkıcı, gerekirse konserlerini iptal edeceğini de söylemişti. Yıldız Tilbe'nin bu açıklamalarından sonra 18 Eylül'de vereceği Kıbrıs konseri ise iptal edilmişti. 

Posta'nın haberine göre ise, 6 Eylül itibarıyla seyahate çıkmak, sinema, tiyatro ve konserlere gitmek için aşı kartı ya da PCR testi istenmeye başlanınca Yıldız Tilbe'nin fikir değiştirdiği ve önceki gün ilk doz aşısını olduğu yazılmıştı. 

YILDIZ TİLBE: OLMADIM, AŞI MAŞI OLMAYACAĞIM

Yıldız Tilbe'den haberlerin ardından sosyal medyadan açıklama yaptı. Tilbe, "Olmadım aşı maşı olmıycam. Aşı karşıtı değilim, isteyen istediğini yapsın herkes kendinden sorumlu, bu konuda konuşmak istemiyorum artık bıktım. Ben kendime vurdurmam, kimseye de karışmam" ifadelerini kullandı.