Levent Gültekin'e saldırdığı iddia edilen şüpheliler yakalandı

Gazeteci Levent Gültekin'e, televizyon programına katılmak için gittiği Bakırköy'de saldırdığı iddia edilen 3 şüpheli gözaltına alındı.

23 Mart 2021 Salı, 02:57
Levent Gültekin'e saldırdığı iddia edilen şüpheliler yakalandı
Abone Ol google-news

8 Mart'ta programa katılacağı televizyon kanalına gitmeye çalışan Levent Gültekin'e bir grubun saldırması üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı. Güvenlik kamera görüntülerini inceleyen ekipler, tespit ettiği 3 şüpheliyi gözaltına aldı.

Yakalanan zanlılar emniyete götürülürken, diğer şüphelileri yakalamaya yönelik çalışmalar sürüyor.

"SİZİ KINIYORUM" DEMİŞTİ...

Levent Gültekin'in, şüpheliler gözaltına alınmadan birkaç saat önce sosyal medya hesabından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Abdulhamit'i etiketleyerek yazdığı tweet ise dikkat çekti.

Gültekin, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Yüzlerce kameranın olduğu bir meydanda 25 kişinin saldırısına uğradım, 15 gündür tek bir kişiyi bile yakalamadınız. İşinizi düzgün yapmadığınız için ikinizi de kınıyorum sayın bakanlar @suleymansoylu @abdulhamitgul"

NE OLMUŞTU?

Gazeteci Levent Gültekin 8 Mart'ta televizyon programına katılmak için gittiği Bakırköy'de bir grubun saldırısına uğramıştı.Olaydan sonra televizyon programına katılan Gültekin, ardından Bakırköy İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek kendisine saldıran kişiler hakkında şikayette bulunmuştu.

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından konuya ilişkin soruşturma başlatılmıştı.