Marmaris'te tepki çeken görüntüler: Önce dövdü sonra hiçbir şey olmamış gibi yemek yedi

Muğla'da bir erkeğin bir kadına önce çatal fırlatıp sonra da yumrukladığı anlara ilişkin görüntüler büyük tepki çekti. Genç kadını darp eden E.C'nin bir spor salonunda eğitmen olarak çalıştığı öğrenildi.

28 Mart 2021 Pazar, 09:25
Marmaris'te tepki çeken görüntüler: Önce dövdü sonra hiçbir şey olmamış gibi yemek yedi
Abone Ol google-news

Muğla Marmaris’te yaşandığı iddia edilen olayda, E.C. isimli bir erkeğin, sevgilisi olduğu iddia edilen kadına şiddet uyguladığı görüntüler sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde E.C.'nin, kadına önce çatal fırlattığı, ardından da yumrukladığı görülüyor.

Daha önce de kadına şiddet uyguladığı iddia edilen E.C'nin kendi cep telefonuyla kaydettiği bir başka görüntüde de evdeki eşyaları dağıttığı görülüyor. E.C. kayıt sırasında kadını da eşyaları tekrar tekrar toplaması için tehdit ediyor.

GENÇ KADIN 2 KEZ ŞİKAYET ETTİ

1 yıl önce yaşanan şiddet olayından sonra geçen 4 Aralık'ta savcılığa giden genç kadının şikayetini geri çektiği, ancak 26 Mart'ta 2’ci kez darp yaşadığı bildirildi. O tarihte Engin C. hakkında 3 ay uzaklaştırma kararı verildiği öğrenildi.

Engin C. ise yaptığı açıklamada, iddiaların gerçek olmadığını ve avukatı aracılığıyla haklarını yasal yollardan arayacağını bildirdi.