Oyuncu Kerem Bürsin'den kafelere gidip maskesini çıkartanlara tepki: "I'm sorry, salaksınız!"

Kerem Bürsin'in açıklamaları sosyal medyayı ikiye böldü. Ünlü oyuncu, kafelere gidip maskelerini çıkaran kişilere çok sert tepki gösterdi. Bürsin, "O kafelere gidip maskelerinizi çıkarıyorsunuz ya salaksınız!" dedi. Bu sözlerinin ardından Bürsin'i eleştirilenler olduğu gibi, oyuncuya destek verenler de çıktı. Bürsin'e TİP milletvekili Barış Atay'dan tepki geldi.

07 Nisan 2021 Çarşamba, 13:44
Oyuncu Kerem Bürsin'den kafelere gidip maskesini çıkartanlara tepki:
Abone Ol google-news

Koronavirüs yasaklarının gevşetilmesinin ardından bazı illerdeki kafe ve restoranlar kısıtlamalı olarak açılmıştı. Alınan ‘normalleşme’ kararları sonrasında ünlü oyuncu Kerem Bürsin, kafelere gidip maskesini çıkartanlara sert bir eleştiride bulundu.


Bürsin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "O kafelere gidip maskelerinizi çıkarıyorsunuz ya salaksınız! I’m sorry, salaksınız! Ailenizi ve insanları bir düşünün" ifadelerini kullandı.

SÖZLERİ SOSYAL MEDYAYI İKİYE BÖLDÜ

Ünlü oyuncunun sözleri sosyal medyayı ikiye böldü. #haddinibilkerembürsin hashtag'i Twitter'da trend topic (TT) oldu. Bazı kullanıcılar Bürsin'i eleştirirken, bazı kişiler de artan vaka sayılarından dolayı Bürsin'e destek verdi.

BARIŞ ATAY: "I'M NOT SORRY BRO"

Kafeye gidip maskesini çıkartan kişiler hakkında 'salak' ifadesini kullanan Bürsin'e, Türkiye İşçi Partisi (TİP) milletvekili Barış Atay'dan tepki geldi. Sosyal medya hesabından Bürsin'e yanıt veren Atay, "Asıl salaklık, işin sorumlusu Fahrettin Koca’ya, emri aldığı Erdoğan’a çemkiremeyip halka hadsizlik edebileceğini sanmak. I am not sorry broo" ifadelerini kullandı.