Renault'tan yeni model

Renault Trucks'ın Bursa'daki fabrikasında ürettiği EURO5 modellerinin yenilenmiş serisini önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği bildirildi.

04 Kasım 2009 Çarşamba, 12:35
Abone Ol google-news

Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Dominique Pollien, Bursa'da bir lojistik firmasına araç teslim törenine katıldı.

Pollien, burada yaptığı konuşmada, firmalarının sadece alırken değil kullanırken de sahibine kazandıran ürünler sunduğunu ifade ederek, bunun da maliyetlerine dikkat eden ve rekabet ortamında ince hesaplarla rakibinin önüne geçmeye çalışan firmaların Renault Trucks'u tercih etmesini sağladığını söyledi.

Düşük yakıt tüketimi ve uygun bakım maliyetleri ile fark yarattıklarını dile getiren Pollien, bu farkın tercih sebebi olduğunu bildirdi.

Konuşmaların ardından Pollien, 5 adet kamyonun anahtarını firma yetkililerine teslim etti.
Pollien, programın ardından Renault Trucks'ın Bursa fabrikasında Euro3, Euro4 ve Euro5 modellerinin üretildiğini söyledi.

Önümüzdeki yıldan itibaren Euro3 üretiminin olmayacağını dile getiren Pollien, ''Sadece Euro4 ve Euro5 modellerinin üretimi olacak. Önümüzdeki günlerde Euro5 modellerimizin yenilenmiş serisini piyasaya süreceğiz. Bu araç, yakıt tasarrufu ile ekonomiye, çevreye ve güvenliğe katkı sağlayacak. Yeni serimizin büyük ilgi göreceğini düşünüyorum'' dedi.