Yeşim Salkım'ın babası Dursun Salkım son yolcuğuna uğurlanıyor

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Yeşim Salkım'ın müzisyen babası Dursun Salkım, dün koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi. Dursun Salkım için bugün cenaze töreni düzenlenecek.

06 Eylül 2021 Pazartesi, 10:59
Yeşim Salkım'ın babası Dursun Salkım son yolcuğuna uğurlanıyor
Abone Ol google-news

Yeşim Salkım'ın, 27 Ağustos'ta koronavirüse yakalanan babası Dursun Salkım bir süredir tedavi gördüğü hastanede  yaşamını yitirdi.

Acı haberi dün sosyal medya hesabından duyuran Yeşim Salkım, "Sizin hiç babanız öldü mü? Cenette buluşalım babam..." notunu düştü.

Cenaze töreninin detaylarını paylaşan Yeşim Salkım, "Huzurla uyu babam, nur içinde uyu. Seni çok seviyorum son bir kez sarılamadım sana en çok o koyuyor bana" ifadelerini kullandı.

Dursun Salkım bugün ikindi vakti Şakirin Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'na defnedilecek.

ANLAYIN ARTIK DÜNYADA BİR SALGIN YOK DEMİŞTİ

Yeşim Salkım daha önce koronavirüs salgınına inanmadığın söylemiş, "Anlayın artık dünyada bir salgın yok. Bu küresel oyuna kendiniz de dahil olduğunuz için hepinizi Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne (AİHM) şikayet edeceğim, koca bir yalansınız" demişti.

Aşı karşıtı da olan Salkım sosyal medyadan paylaştığı bir videoda ise "Ben ne bedenime, ne çocuğuma dokunulmasına izin vermeyeceğim. Bizim hayatımızdan çaldınız hepiniz bunun bir bedeli olacak" ifadelerini kullanmıştı.