Eda Erdem'den heykel açıklaması... 'Sanırım kendimi ölümsüzleştirdim'

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nin kaptanı Eda Êrdem Dündar, Fenerbahçe Kulübü'nün heykelini dikme kararını almasına ilişkin açıklamalarda bulundu. Dündar, "Heykelimin dikileceğini giderken yolda öğrendim. Kulübümüzün efsaneleri arasında anılmak, benim de heykelimin yapılacak olması benim için çok büyük bir mutluluk, gurur kaynağı. Başkanımız konuşurken gözlerim dolu dolu, büyük bir mutlulukla dinledim. Çok mutluyum" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma: 25.09.2023 - 21:43
Eda Erdem'den heykel açıklaması... 'Sanırım kendimi ölümsüzleştirdim'
Abone Ol google-news

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları Elemeleri zaferinin ardından yurda döndü.

A Milli Takım Kaptanı Eda Erdem Dündar, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Hedeflerimize ulaştık. Çok mutlu ve huzurluyuz. Bu ülke olarak hepimizin onur duyduğu başarılar oldu. Takım arkadaşlarıma, teknik ekibe ve federasyona teşekkür ediyorum. Her bir birey bu takımda, bu yazı unutulmaz kıldı. Önümüzdeki yazı da sabırsızlıkla bekliyoruz. Artık hedef çok daha yüksek. Olimpiyatlarda madalyanın rengini konuşmak istiyoruz" dedi.

"HEYKELİMİN DİKİLECEĞİNİ YOLDA ÖĞRENDİM"

Fenerbahçe'nin kendisinin heykelini dikme kararı sorulan Erdem, "Heykelimin dikileceğini giderken yolda öğrendim. Kulübümüzün efsaneleri arasında anılmak, benim de heykelimin yapılacak olması benim için çok büyük bir mutluluk, gurur kaynağı. Başkanımız konuşurken gözlerim dolu dolu, büyük bir mutlulukla dinledim. Çok mutluyum. Sanırım kendimi ölümsüzleştirdim. Daha doğrusu kulübüm ve taraftarlar bunu bana layık gördü. Buradan da tekrar hem kulübümüze, başkana, taraftarımıza teşekkür ediyorum. Beni dünyanın en mutlu insanı yaptılar" sözlerini sarf etti.


İlgili Haberler