Canlı yayında beyin kanaması geçirmişti... Başkan Engin'den iyi haber

İzmir’de katıldığı canlı yayında fenalaşan ve 2 gündür tedavi altında olan Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin bugün ameliyata alındı. Ameliyatın ardından Başkan Engin’in sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi.

Yayınlanma: 04.08.2023 - 17:41
Canlı yayında beyin kanaması geçirmişti... Başkan Engin'den iyi haber
Abone Ol google-news

internetten yayın yapan SonSöz TV’de, 2 Ağustos günü katıldığı canlı yayın programında fenalaşan Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

Yapılan incelemelerde Ali Engin’in yüksek tansiyon ve beyin kanaması şüphesiyle tedavi altına alındığı, yoğun bakım ünitesine kaldırılarak tedbiren entübe edildiği öğrenilmişti. Başkan Engin’in bugün cerrahi operasyon için İzmir Hastanesi'ne sevk edildiği ve ameliyatın başarılı geçtiği öğrenildi.

BEYNİNDEKİ KİST ALINDI

Ameliyatta Başkan Engin’in beyninden çıkarılan kistin incelenmesi için biyopsi işlemi yapılacağı ve çıkan sonuca göre tedavi sürecinin devam edeceği kaydedildi.

Narlıdere Belediyesi tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

"Geçtiğimiz çarşamba günü ani bir rahatsızlık sebebiyle hastaneye kaldırılan Belediye Başkanımız Ali Engin, Medicana International İzmir Hastanesi’nde başarılı bir tedavi süreci geçirmektedir. Genel sağlık durumu iyi olan Başkanımız Ali Engin, doktorların gözetiminde istirahat etmektedir. Bu süreçte Başkanımız Ali Engin’e geçmiş olsun dileklerini ileten, yakın ilgi ve alaka gösteren herkese teşekkür ediyoruz."


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler