Evi terk eden eşinin ailesinin üzerine arabasını sürdü: 2 ölü!

Ankara'da İbrahim Çam, şiddet gördüğünü iddia ederek 2 çocuğuyla evi terk eden eşi Çağla Çam'a sığındığı baba evinin önünde tepki gösterince tartışma çıktı. İbrahim Çam, dışarıya çıkan aile fertlerinin üzerine otomobilini sürdü. Eşinin dedesi Feyzi Torun ile kuzeni Mahi Aydos hayatını kaybetti.

Yayınlanma: 28.06.2023 - 15:18
Abone Ol google-news

Ankara Altındağ’da 23 Haziran’da meydana gelen olayda, Çağla Çam, aynı zamanda kuzeni olan eşi İbrahim Çam'ın kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek, 2 çocuğu ile evi terk edip, baba evine sığındı. İbrahim Çam, kayınpederinin evine giderek, eşinin geri dönmesini isteyince tartışma çıktı.

DEDESİ VE KUZENİ HAYATINI KAYBETTİ

Aile fertleri, evin önünde tehditler savuran İbrahim Çam'a tepki gösterdi. İbrahim Çam da aracıyla eşinin akrabalarının üzerine aracını sürdü. Çam'ın, aracıyla ezdiği hem eşi hem de kendisinin dedesi Feyzi Torun ile kuzeni Mahi Aydos hastanede hayatını kaybetti. Torun ve Aydos, yapılan otopsinin ardından toprağa verildi.

Evin önünde yaşanan tartışma ve Çam'ın, Torun ve Aydos'u ezmesi güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntüde, aile fertlerinin İbrahim Çam'a tepki gösterdiği, Çam'ın da aracını onların üzerine sürdüğü ve Torun ile Aydos'un üzerinden geçtiği görüldü.

Olayın ardından kaçan İbrahim Çam (fotoğrafta), Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri tarafından dün akşam Ordu'nun Ünye ilçesinde yakalanarak gözaltına alındı. Ankara'ya getirilen İbrahim Çam'ın sorgusu emniyette sürüyor.

“ARABAYI 5 METRE KADAR GERİYE ALDI, SONRA ÜSTLERİNE SÜRDÜ”

Çağla Çam'ın babası Yaşar Torun (52), İbrahim Çam'ın sürekli kızına şiddet uyguladığını ileri sürdü. Kızının daha önce Kadın Destek Uygulaması'ndan (KADES) yardım isteyerek, eşi için 6 ay uzaklaştırma kararı aldırdığını söyleyen Yaşar Torun, "Kızım evi terk ediyor çocuklarıyla. Kapının önüne gelerek aşağı inmemizi istedi. Aşağı indik ve geri gönderdik. Birkaç gün sonra çocuğunu istedi, çocuğunu gönderdik. 2 gün sonra da kızım yanıma gelerek 'baba madde kullanmış burayı terk edelim' dedi. Bu sırada İbrahim Çam kapının önüne gelmiş. Oğlum karşısına çıkarak gitmesini istedi, gitmedi. Dedesi olan babam da aşağı inerek gitmesini istedi. Arabayı 5 metre kadar geri aldı, sonra üstlerine sürerek ikisini de öldürdü" dedi.

Yaşar Torun, İbrahim Çam'ın olaydan sonra eşini arayarak dedesinin ölüp ölmediğini sorduğunu da söyledi.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler