İlk Evim, İlk İş Yerim kuraları hangi illerde çekilecek? İlk Evim, İlk İş Yerim kuraları ne zaman çekilecek?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "İlk Evim, İlk İş Yerim" projesiyle ilgili açıklamalar yaptı. Peki, İlk Evim, İlk İş Yerim kuraları hangi illerde çekilecek? İlk Evim, İlk İş Yerim kuraları ne zaman çekilecek?

Yayınlanma: 06.03.2023 - 16:44
İlk Evim, İlk İş Yerim kuraları hangi illerde çekilecek? İlk Evim, İlk İş Yerim kuraları ne zaman çekilecek?
Abone Ol google-news

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "İlk Evim, İlk İş Yerim" projesi kapsamında 5 ilde kuraların düzenleneceğini bildirdi. Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, proje kapsamında Ankara'da arsa kuralarının çekildiğini hatırlattı. Bu gelişmeyle birlikte "İlk Evim, İlk İş Yerim" projesi kapsamında, kuraların hangi illerde ve ne zaman çekileceği merak ediliyor. İşte ayrıntılar...

İLK EVİM, İLK İŞ YERİM KURALARI HANGİ İLLERDE ÇEKİLECEK?

Proje kapsamında İzmir, Afyonkarahisar, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'da 21 bin 219 konutun kuraları gerçekleştirilecek.

İLK EVİM, İLK İŞ YERİM KURALARI NE ZAMAN ÇEKİLECEK?

Kurum'un açıklamasıyla birlikte paylaştığı infografiğe göre proje kapsamında İzmir'de 8-14 Mart'ta 12 bin 400, Afyonkarahisar'da 8-9 Mart'ta 3 bin 169, Edirne'de 11 Mart'ta 1363, Kırklareli'de 12 Mart'ta 1189 ve Tekirdağ'da 13-14 Mart'ta 3 bin 98 olmak üzere toplam 21 bin 219 konutun kuraları noter huzurunda çekilecek.

 


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler