Son dakika... İzmir’de lojistik firmasının soğuk hava deposunda korkutan yangın!

Son dakika haber... İzmir’in Kemalpaşa ilçesindeki bir lojistik firmasının soğuk hava deposunda yangın çıktı. İzmir Valisi Süleyman Elban, yangının büyük ölçüde kontrol altına alındığını ve çıkış nedeninin araştırıldığını aktardı.

Yayınlanma: 15.03.2024 - 12:21
Son dakika... İzmir’de lojistik firmasının soğuk hava deposunda korkutan yangın!
Abone Ol google-news

İzmir'in Kemalpaşa ilçesine bağlı Sütçüler Mahallesi'nde bulunan soğuk hava deposunda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

Alevlerin hızla büyüdüğü depo bölgesine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi yönlendirildi.

"BÜYÜK ÖLÇÜDE KONTROL ALTINA ALINDI"

İzmir Valisi Süleyman Elban, Kemalpaşa'daki lojistik firmasındaki soğuk hava deposunda çıkan yangını yerinde inceledi. Yetkililerden bilgi alan Vali Elban, şöyle konuştu:

"Çıkan yangın sonucu görüldüğü üzere depo tamamen yanmış durumda. Depoda hem kimyasal hem de plastik malzemeler olduğu için ara ara patlamalarla birlikte yangın hızla yayıldı. 16 itfaiye ekibimiz, ambulans ve su tankerlerimiz gibi birçok aracımız burada. Yangın büyük ölçüde kontrol altına alındı.

"ÇIKIŞ NEDENİ ARAŞTIRILIYOR"

İçeride kimyevi ve plastik malzemeler olduğu için yangın devam ediyor. İçimizi rahatlatan Allah'a şükür herhangi bir can kaybının olmayışı. Büyük çaplı madde hasar var. Can kaybı ve yaralı olmaması bizim için en büyük teselli. İlgili firma çalışanlarına ve firma sahibine 'Geçmiş olsun' diliyorum. Yangının çıkışıyla ilgili şu an için herhangi bir tespit yok. Teknik ekibimizin çalışmaları sürüyor. Ayrıca tüm kamera kayıtları da incelenecek. İnanıyorum yakın bir zamanda yangının çıkış nedeni ile ilgili teknik raporda çıkar."


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler