Yeni Akit yazarı Zekeriya Say'dan skandal paylaşım: Bungalov evde hayatını kaybeden kadını hedef aldı!

İktidara yakınlığıyla bilinen Yeni Akit'in yazarlarından Zekeriya Say, Twitter'dan skandal bir paylaşıma imza attı. Say'ın Sapanca’da gittiği bungalovda çıkan yangın nedeniyle hayatını kaybeden 21 yaşındaki Aleyna Songül Kara hakkında yaptığı çirkin paylaşım sosyal medyada tepki topladı.

Yayınlanma: 01.03.2023 - 17:24
Yeni Akit yazarı Zekeriya Say'dan skandal paylaşım: Bungalov evde hayatını kaybeden kadını hedef aldı!
Abone Ol google-news

AKP iktidarına yakınlığıyla ve gerici söylemleriyle bilinen Yeni Akit'in yazarlarından Zekeriya Say'ın yaptığı bir paylaşım sosyal medyada gündem oldu.

Say, 27 Şubat'ta Sapanca'da tatil yaptıkları bungalov evde çıkan yangında hayatını kaybeden 22 yaşındaki Doğukan Kaya ve 21 yaşındaki Aleyna Songül Kara için skandal ifadeler kullandı.

"ÖLDÜKLERİNE Mİ YANARSIN..."

Say, paylaşımında "Öldüklerine mi yanarsın... Yoksa… Başörtülü bir kızın, erkek arkadaşıyla hafta sonu tatilini küçücük bungalovda geçirecek kadar yozlaştığına mı?" sözlerine yer verdi.

PAYLAŞIMINI SAVUNDU

Sosyal medyada kendisini eleştirenlere de yanıt veren Zekeriya Say, yaptığı paylaşımı savundu.

Bir kullanıcının "Keşke paylaşmamış olsaydınız, bu dünyada herkes kınandığıyla imtihan edilir bunu sakın unutmayın" yanıtına Say "Kınamıyorum... 28 Şubat günü böyle bir olay yaşanıyorsa, artık Müslümanların titreyip kendilerine gelmeleri gerektiğini hatırlatıyorum" dedi.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon