Kızılcık Şerbeti son bölümde ne oldu? Kızılcık Şerbeti Nursema öldü mü?

Kızılcık Şerbeti dizisi yayınlanan son bölümü ile izleyicileri ekran başına kitledi. Peki, Kızılcık Şerbeti son bölümde ne oldu? Kızılcık Şerbeti Nursema öldü mü?

Yayınlanma: 11.03.2023 - 11:19
Kızılcık Şerbeti son bölümde ne oldu? Kızılcık Şerbeti Nursema öldü mü?
Abone Ol google-news

Oyuncu kadrosuyla ve konusuyla izleyicilerin büyük beğenisini kazanan Kızılcık Şerbeti dizisinin 18. bölümü 10 Mart Cuma günü yayımlandı. Kızılcık Şerbeti dizisinin 18. bölümünde heyecan yine doruğa çıkarken diziyi kaçıran izleyiciler son bölümde neler olduğunu merak ediyor. İşte, Kızılcık Şerbeti'nin son bölümüne dair merak edilenler...

KIZILCIK ŞERBETİ SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Nursema'nın imam nikahının sonlandırılması için yapılanları öğrenen Abdullah, Alev'le yüzleştikten sonra Nursema ve İbrahim'in resmi nikah işlemlerini hızlandırmak için harekete geçecektir.

Kıvılcım ve Ömer birlikteliği konusunda büyük tepki gösteren Doğa'nın annesine karşı bir türlü yumuşamaması sonucunda Ömer devreye girecek, ancak onun konuşması da Doğa'nın fikir değiştirmesi için yeterli olmayacaktır. Kıvılcım'ın okulda yaşayacağı bir olay Doğa'yı kendisine getirecek, annesinin ölümle burun buruna gelmesi sonucu yaptığı yanlıştan dönecektir.

Çocuk odasının duvar kağıtları yüzünden yaşanılan tartışma konusunda kendini affettirmek isteyen Pembe'nin bu konudaki girişimi yine bir sonuç vermeyecektir.

Nilay işsiz abisine iş bulmak için çabalayacak, sonuçta İhsan, Abdullah'ın şoförü olacaktır.

Ömer'in evlilik konusunu yavaştan alıyor hissine kapılan Kıvılcım, Ömer'in yapacağı hoş bir sürpriz ile çok mutlu olacaktır.

Nursema'dan umudunu kesen Umut, onun resmi nikahını öğrenince iyice çıldıracak, bir delilik yapmasını Alev önleyecektir. Ve Nursema'ya resmi nikah kıyılacak ancak bu nikahta keramet olmayacağı ilk geceden belli olacaktır. 

KIZILCIK ŞERBETİ NURSEMA ÖLDÜ MÜ?

Kızılcık Şerbeti'nin 18. Bölümünde; Nursema’nın resmi nikahı kıyıldı. Ancak bu nikahta keramet olmayacağı ilk geceden belli oldu. Nursema, İbrahim'den kurtulmak için açık olan pencerenin önüne geldi ve İbrahim'e yaklaşırsa kendini atacağını söyledi. Bunun üzerine İbrahim, Nursema'yı camdan aşağı itti. 19. bölüm fragmanında Nursema'nın hastanede  olduğu görüntüler yayımlandı.

KIZILCIK ŞERBETİ OYUNCULARI KİMLER?

Barış Kılıç - (Ömer Ünal)

Evrim Alasya - (Kıvılcım Arslan)

Settar Tanrıöğen - (Abdullah Ünal)

Sıla Türkoğlu - (Doğa Korkmaz)

Sibel Taşçıoğlu - (Pembe Ünal)

Doğukan Güngör - (Fatih Ünal)

Müjde Uzman - (Alev Arslan)

Nilay - (Feyza Civelek)

Mustafa - (Emrah Altıntoprak)

KIZILCIK ŞERBETİ KONUSU NEDİR?

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir. 

 


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler