MasterChef All Star Duygu Acarsoy kimdir, nereli, kaç yaşında? MasterChef Duygu yarıştığı sezonda kaçıncı oldu?

MasterChef All Star yarışmasında dikkat çeken isimlerden biri de Duygu oldu. MasterChef'te yarıştığı sezonda yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine çeken Duygu Acarsoy'un hayatı, nereli ve kaç yaşında olduğu merak ediliyor. Peki, MasterChef All Star Duygu Acarsoy kimdir, nereli, kaç yaşında? MasterChef Duygu yarıştığı sezonda kaçıncı oldu?

Yayınlanma: 21.06.2023 - 16:05
MasterChef All Star Duygu Acarsoy kimdir, nereli, kaç yaşında? MasterChef Duygu yarıştığı sezonda kaçıncı oldu?
Abone Ol google-news

Duygu Acarsoy'un kariyeri, hayatı, nereli, kaç yaşında ve MasterChef'in hangi sezonunda yarıştığı merak ediliyor. Peki, MasterChef All Star Duygu Acarsoy kimdir, nereli, kaç yaşında? MasterChef Duygu yarıştığı sezonda kaçıncı oldu? İşte, Duygu Acarsoy hakkında merak edilenler...

MASTERCHEF ALL STAR DUYGU ACARSOY KİMDİR?

1985 yılında Ankara’da doğan Duygu Acarsoy, aslen Muğlalıdır. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İnsan Kaynakları mezunu olan Acarsoy, şu anda aşçılık eğitiminin son yılını tamamlamaktadır.

MSA’da profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimini tamamladıktan sonra İspanya ve Almanya’da aldığı eğitimler ışığında birçok yerde şef olarak çalışmış; eğitmen olarak görev almıştır.

Duygu Acarsoy özellikle de ekşi maya ekmekler üzerine çalışmış, Ankara’da artizan ekmek, kruvasan ve tatlılar üreten bir işletmenin imalat koordinatörlüğünü üstlenmiştir. Aynı zamanda AHEP Üniversite’sinde eğitmen şef olarak görevini sürdürmektedir.

MASTERCHEF DUYGU NE ZAMAN YARIŞTI?

MasterChef Duygu, yarışmanın 2020 ayağında mücadele vermişti. Yarışmada hayat hikayesi ile dikkat çeken isimler arasında yer almıştı.

DUYGU ACARSOY EVLİ Mİ?

MasterChef Türkiye 2020'den elenen Duygu Acarsoy, program çekimlerinde evlilik hazırlığı yaptığı nişanlısı tarafından aldatıldığını, hatta bu durumu ikinci kadının aramasıyla öğrendiğini itiraf etmişti.

MasterChef Türkiye'de yemeğine bilerek fazla tuz ekleyip elenen Duygu, bu kararı kariyeri için verdiğini söylemişti. Duygu Acarsoy, daha sonra ise nişanlısının eski sevgilisi tarafından kendilerine bir oyun oynandığını iddia ederek "İlişkimde bir yanlış anlaşılma var. Nişanlımın eski kız arkadaşı sabah erkenden beni arayıp 'Erkek arkadaşın seni benimle aldatıyor' dedi. Nişanlımı arayıp 'Sen nasıl bir saçmalık yaptın?' diye sordum. Çocuğu hiç dinlemeden telefonu yüzüne kapattım ve yüzüğü attım. Aradan birkaç gün geçip sinirim yatıştıktan sonra beni nişanlım aradı ve 'Bu durumun olmadığını ispatlayacağım' dedi. Kız (Nişanlısının eski sevgilisi) ayrılmamız için gerçekten de böyle bir oyun yapmış. Keşke önce birlikte olduğum kişiyi dinleseydim. Orada bir hata yaptım. Yüzüğü tekrar taktım hatta yakında da evleniyorum. Pandemiden dolayı düğün yapmayacağız sadece nikah ve ardından yemek vereceğiz. Bu olayın kurgu olma durumu yok zaten" demişti.

MasterChef Türkiye 2020 yarışmasında nişanlısı tarafından ihanete uğradığını açıklayan Duygu Acarsoy, eski MasterChef yarışmacılarından Berk İlter'in YouTube kanalında, nişanlısı ile barıştığını duyurmuştu.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler