Mavi takımda gergin anlar... Barbaros ve Sergen arasında sular durulmuyor!

Masterchef Allstar'da eleme heyecanı devam ediyor. Eşitliğin sürdüğü Masterchef'te kritik takım oyunu hız kesmeden devam ediyor. Haftanın son eleme adayları bu bölüm ile belli olacak... Peki, Masterchef Allstar'da takım oyununu kim kazandı? Masterchef'te eleme adayları kim oldu? İşte ayrıntılar...

Yayınlanma: 19.10.2023 - 21:22
Mavi takımda gergin anlar... Barbaros ve Sergen arasında sular durulmuyor!
Abone Ol google-news

Msterchef Allstar'da bu hafta kaptanlık oyununu Alican kazandı. Kırmızı takımın kaptanı olan Barış ile kıyasıya yarış sürecek. Bu bölümde üçüncü takım oyununda haftanın 5. ve 6. eleme adayları belli olacak. Peki, Masterchef Allstar'da takım oyununu kim kazandı? Masterchef'te eleme adayları kim oldu?

HAFTANIN İLK ELEME TAKIM OYUNUNDA KİMLER ADAY OLDU?

Haftanın ilk takım oyununu kazanan Barış'ın kaptanlığındaki kırmızı takım oldu. Mavi takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Metin oldu. Metin haftanın ilk eleme adayını belirledi. Azize belirlenen ilk eleme adayı olarak potaya girdi. Oylama sonucunda Kıvanç potaya giren isim oldu. 

HAFTANIN İKİNCİ ELEME TAKIM OYUNUNDA KİMLER ADAY OLDU?

All Star yarışmasında ilk turda takım oyunu oynandı. Yarışmacılar Mısır yemeklerini yaparken tüm kozlarını paylaştı. Takım oyununda başarılı olan taraf mavi takım oldu.

Kırmızı takımda oynanan bireysel dokunulmazlık oyununun galibi Tahsin oldu. Tahsin eleme adayı olarak Eren'in ismini söyledi. Oylama sonucunda ise eleme adayı Cemre oldu.

HAFTANIN ÜÇÜNCÜ TAKIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Masterchef'te üçüncü takım oyununda takım oyunlarında 1-1 skorla eşitlik söz konusu. Allstar'da bugün kazanan takım haftanın kazananı olacak. Gecenin yemekleri ise sakatat...

Gecenin yemekleri ise şöyle:

Koç Yumurtası

Arnavut Ciğeri

Dana Yanak, Patates Püresi, Demi Glace

Trippa Alla Romana 

Nohutlu Kuzu İşkembe

Arpa Şehriyeli Oğlak Başı

Kuzu Yürek Dolması

Takım oyununun kazananı büyük farkla kırmızı takım oldu. Mavi takımın yarışmacıları ise potaya girmemek için dokunulmazlık kazanmaya çalıştı. 

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Alican kaptanlığındaki mavi takımdan Azize ve Kıvanç potaya ilk takım oyununun ardından girmişti. Kalan yarışmacılar bireysel dokunulmazlığı kazanmak için ter döktü. Ürünlerini sadece derin yağda kızartarak pişirebilen yarışmacılar gecenin birincisi olmak için kıyasıya mücadele etti.

Barbaros, Tanya ve Dilara gecenin en başarılı yemeklerini yaptı. Fakat dokunulmazlığı kazanan isim Barbaros oldu.

ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Haftanın 5. adayı olarak Barbaros Sergen'i seçti. Oylama sırasında sinirler gerildi.

Yapılan oylama ile haftanın 6. eleme adayı da belli oldu. Eleme oylamasında Tanya ve Alican 7'şer oy aldı. Mavi takımın kaptanı sorumluluğu üstlenerek kendini potaya attı. Böylece haftanın eleme adayları: Barbaros, Alican, Eren, Cemre, Kıvanç ve Azize oldu. Cumartesi günü yayımlanacak bölümde 7. eleme adayı da belirlenecek.


İlgili Haberler

En Çok Okunan Haberler