Nilperi Şahinkaya’ya darptan beraat etmişti: Burak Deniz davasında yeni gelişme

Geçen sene Adana Film Festivali'nde meslektaşı Nilperi Şahinkaya ve sevgilisine hakaret ederek darbettiği iddiasıyla yargılanan ünlü oyuncu Burak Deniz'e verilen beraat kararına itiraz edildi.

Yayınlanma: 08.02.2024 - 23:06
Nilperi Şahinkaya’ya darptan beraat etmişti: Burak Deniz davasında yeni gelişme
Abone Ol google-news

Ünlü oyuncular Nilperi Şahinkaya ile Burak Deniz arasında geçen yıl Adana Film Festivali sırasında gerginlik yaşanmış ve Şahinkaya masalarına defalarca gidip olay çıkardığını belirttiği Burak Deniz’i savcılığa şikayet etmişti.

KARARA İTİRAZ EDİLDİ

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Adana 33. Asliye Ceza Mahkemesi geçen aralık ayında Burak Deniz hakkında darp, tehdit ve hakaret suçlamalarından beraat kararı çıkmıştı. Gerekçeli kararda Nilperi Şahinkaya ve olayda Burak Deniz tarafından darp edildiğini ve hakarete uğradığını belirten Necmi Deniz Akıncı‘nın itiraz etmesi halinde mahkemede duruşma açılacağı da belirtilmişti.

DURUŞMA TARİHİ BELLİ OLDU

Nilperi Şahinkaya‘nın avukatı Nail Gönenli karara itiraz etti ve Adana 33. Asliye Ceza Mahkemesi’nde duruşma açıldı. Nilperi Şahinkaya ile Burak Deniz arasındaki yargılamanın ilk duruşması 16 Nisan saat 14.00’de Adana’da görülecek.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler