Dünyanın en renkli şehirleri

29 Ağustos 2014 Cuma, 10:38
Chefchaouen - FAS
İspanya'dan sürülen Müslümanların 1471'de yaptıkları Chefchaouen (Şefşevon), Fas'ın kuzeyindeki Tanca'ya 120 km mesafede bulunuyor. Chefchaouen, kendine özgü mimari yapıları, kapı modelleri, ahşap işlemeleri ve renkli örtüleriyle ziyaretçilerine bir görsel şölen sunuyor.
Chefchaouen - FAS İspanya'dan sürülen Müslümanların 1471'de yaptıkları Chefchaouen (Şefşevon), Fas'ın kuzeyindeki Tanca'ya 120 km mesafede bulunuyor. Chefchaouen, kendine özgü mimari yapıları, kapı modelleri, ahşap işlemeleri ve renkli örtüleriyle ziyaretçilerine bir görsel şölen sunuyor.
Cinque Terre - İTALYA
Cinque Terre İtalya'da sarp kayalıklar üzerinde panoramik renkli evlerden oluşan ve Unesco Dünya Miras Listesi'nde yer alan 5 köyden oluşan milli parktır.
Cinque Terre - İTALYA Cinque Terre İtalya'da sarp kayalıklar üzerinde panoramik renkli evlerden oluşan ve Unesco Dünya Miras Listesi'nde yer alan 5 köyden oluşan milli parktır.
Izamal - MEKSİKA
Izamal, Yucatan Yarımadası'nda yer alan büyüleyici bir köydür. Atla ya da faytonla köy sokaklarını gezebilirsiniz. Göreceğiniz yapıların çoğu 16. yüzyıldan kalmadır. Yapılarda sarı renginin ağırlığı dikkatinizi çekecektir. 

Devamı için:: <a href="http://gezimanya.com/FotoGaleri/dunyanin-en-renkli-sehirleri?slayt=4" target="_blank">tıklayınız</a>.
Izamal - MEKSİKA Izamal, Yucatan Yarımadası'nda yer alan büyüleyici bir köydür. Atla ya da faytonla köy sokaklarını gezebilirsiniz. Göreceğiniz yapıların çoğu 16. yüzyıldan kalmadır. Yapılarda sarı renginin ağırlığı dikkatinizi çekecektir. Devamı için:: tıklayınız.