Pop müziğin sevilen ismi Leman Sam, önceki akşam Kırklareli'de Özgürlük ve Demokrasi Meydanı'nda bir konser verdi. Kırklareli Belediye Başkanlığı'nın düzenlediği etkinlikte sahne alan Sam'ı; Altan Gördüm, Yosi Mizrahi, Zeynep Gülmez, Koray Ergün, Ümit Yesin ve Ahmet Çevik'in de aralarında yer aldığı sanatçı dostları yalnız bırakmadı. Tek tek sahneye çıkan sanatçılar duygularını dile getirdi...
1
Pop müziğin sevilen ismi Leman Sam, önceki akşam Kırklareli'de Özgürlük ve Demokrasi Meydanı'nda bir konser verdi. Kırklareli Belediye Başkanlığı'nın düzenlediği etkinlikte sahne alan Sam'ı; Altan Gördüm, Yosi Mizrahi, Zeynep Gülmez, Koray Ergün, Ümit Yesin ve Ahmet Çevik'in de aralarında yer aldığı sanatçı dostları yalnız bırakmadı. Tek tek sahneye çıkan sanatçılar duygularını dile getirdi...
Altan Gördüm

Aslında biz daha kalabalık bir sanatçı grubu arkadaşlarla gelecektik. Nedense herkesin bugün bu saatte çekimi çıktı. Sanatçı siyasetle uğraşmaz diyorlar. Biz siyasetle uğraşmıyoruz. Vatandaşlık görevimizi yapıyoruz. Nazım Hikmet'in şu sözleriyle bitirmek istiyorum. "Çürüyen diş, dökülen et bir daha geri dönmemek üzere yıkılıp gidecekler. Ve elbette ki, sevgilim, elbet, dolaşacaktır elini kolunu sallaya sallaya, dolaşacaktır en şanlı elbisesiyle, işçi tulumuyla
bu güzelim memlekette hürriyet..."
2
Altan Gördüm Aslında biz daha kalabalık bir sanatçı grubu arkadaşlarla gelecektik. Nedense herkesin bugün bu saatte çekimi çıktı. Sanatçı siyasetle uğraşmaz diyorlar. Biz siyasetle uğraşmıyoruz. Vatandaşlık görevimizi yapıyoruz. Nazım Hikmet'in şu sözleriyle bitirmek istiyorum. "Çürüyen diş, dökülen et bir daha geri dönmemek üzere yıkılıp gidecekler. Ve elbette ki, sevgilim, elbet, dolaşacaktır elini kolunu sallaya sallaya, dolaşacaktır en şanlı elbisesiyle, işçi tulumuyla bu güzelim memlekette hürriyet..."
Yosi Mizrahi

Kırklareli'ne üçüncü gelişim müthiş bir şehir. Çok şanslısınız çok hayırlı işler yapan bir belediye başkanınız var. Kendisini sosyal medyadan da takip ediyorum. Yaptıklarına hayran kalmamak mümkün değil.

Zeynep Gülmez

Küçükken okula her gittiğimde Atama, Atatürk'e söz veriyordum. Açtığın yolda gösterdiğin hedefte hiç durmadan yürüyeceğime dair.
3
Yosi Mizrahi Kırklareli'ne üçüncü gelişim müthiş bir şehir. Çok şanslısınız çok hayırlı işler yapan bir belediye başkanınız var. Kendisini sosyal medyadan da takip ediyorum. Yaptıklarına hayran kalmamak mümkün değil. Zeynep Gülmez Küçükken okula her gittiğimde Atama, Atatürk'e söz veriyordum. Açtığın yolda gösterdiğin hedefte hiç durmadan yürüyeceğime dair.
Koray Ergün

Size Ankara'dan Ankara Ekin Tiyatrosu emekçilerinden hayırlı selamlar getirdim. dedikten sonra Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu'na dönerek; " Kesimoğlu Kesimoğlu Hayır'ı sizden öğrenecek değiliz.
4
Koray Ergün Size Ankara'dan Ankara Ekin Tiyatrosu emekçilerinden hayırlı selamlar getirdim. dedikten sonra Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu'na dönerek; " Kesimoğlu Kesimoğlu Hayır'ı sizden öğrenecek değiliz.
Ümit Yesin

Bu geceki buluşmamız 17 Nisan sabahında Cumhuriyetimize ve ülkemize hayırlara vesile olsun.
5
Ümit Yesin Bu geceki buluşmamız 17 Nisan sabahında Cumhuriyetimize ve ülkemize hayırlara vesile olsun.
Ahmet Çevik

16 Nisan günü bu ülkede IQ testi yapılacak. Umut her zaman vardır.
6
Ahmet Çevik 16 Nisan günü bu ülkede IQ testi yapılacak. Umut her zaman vardır.
Leman Sam

Kırklareli'ne ilk kez geliyorum. Kırklareli'nde yaşayanlar çok şanslı. Biliyorsunuz ben genelde birçok yerde yasaklıyım beni sizlerle buluşturan sanatçı dostu Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu'na şükranlarımı sunarım.

Mehmet Siyam Kesimoğlu

Sizleri dostlukla sevgiyle selamlıyorum. Kırklarelili olduğum için kendimi ayrıcalıklı hissediyorum. Kırklarelili olarak Leman Sam'ı bağrımıza basıyoruz ve her zaman bekliyoruz. Kırklareli'nde yaşayanların nabzı Mustafa Kemal diye atar. Kırklareli Trakya'nın kültür merkezi olacak.
7
Leman Sam Kırklareli'ne ilk kez geliyorum. Kırklareli'nde yaşayanlar çok şanslı. Biliyorsunuz ben genelde birçok yerde yasaklıyım beni sizlerle buluşturan sanatçı dostu Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu'na şükranlarımı sunarım. Mehmet Siyam Kesimoğlu Sizleri dostlukla sevgiyle selamlıyorum. Kırklarelili olduğum için kendimi ayrıcalıklı hissediyorum. Kırklarelili olarak Leman Sam'ı bağrımıza basıyoruz ve her zaman bekliyoruz. Kırklareli'nde yaşayanların nabzı Mustafa Kemal diye atar. Kırklareli Trakya'nın kültür merkezi olacak.