Yandaş medyayla böyle dalga geçtiler

29 Mayıs 2019 Çarşamba, 12:11
YSK’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine yönelik iptal kararı sonrası mazbatası elinden alınan Ekrem İmamoğlu’nun dün seçim çalışmaları sırasında bir esnafla yaşadığı gerginlik, hükümete yakınlığıyla bilinen medya tarafından “İmamoğlu, vatandaşa tokat attı” diye servis edildi. 

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in tamamını paylaştığı görüntülerde esnafın yanağına dokunduğu görülen İmamoğlu’nun hareketinin Takvim gazetesinin internet sayfasında, “İmamoğlu'nun kontrolünü kaybederek fiziki temasta bulunduğu o anlar kameralara yansıdı!” şeklinde haberleştirilmesi, sosyal medyada da gündem oldu. 

İmamoğlu’nun seçim çalışmalarından çeşitli fotoğraflar paylaşan kullanıcılar, “İmamoğlu yaşlı adamın parmağını kırdı”, “Vatandaşın kulağını yedi”, “Esnafı zorla dansa kaldırdı” gibi espirili yorumlarda bulundu.
YSK’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine yönelik iptal kararı sonrası mazbatası elinden alınan Ekrem İmamoğlu’nun dün seçim çalışmaları sırasında bir esnafla yaşadığı gerginlik, hükümete yakınlığıyla bilinen medya tarafından “İmamoğlu, vatandaşa tokat attı” diye servis edildi. CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in tamamını paylaştığı görüntülerde esnafın yanağına dokunduğu görülen İmamoğlu’nun hareketinin Takvim gazetesinin internet sayfasında, “İmamoğlu'nun kontrolünü kaybederek fiziki temasta bulunduğu o anlar kameralara yansıdı!” şeklinde haberleştirilmesi, sosyal medyada da gündem oldu. İmamoğlu’nun seçim çalışmalarından çeşitli fotoğraflar paylaşan kullanıcılar, “İmamoğlu yaşlı adamın parmağını kırdı”, “Vatandaşın kulağını yedi”, “Esnafı zorla dansa kaldırdı” gibi espirili yorumlarda bulundu.
Yandaşlarla böyle dalga geçtiler 

Hükümete yakınlığıyla bilinen medya "İmamoğlu vatandaşa tokat attı" dedi; sosyal medyadan cevap geldi: “O da bir şey mi, teyzenin kulağını yedi”
Yandaşlarla böyle dalga geçtiler Hükümete yakınlığıyla bilinen medya "İmamoğlu vatandaşa tokat attı" dedi; sosyal medyadan cevap geldi: “O da bir şey mi, teyzenin kulağını yedi”