22 yaşında kalp krizi sonucu öldü

Isparta'nın Yalvaç ilçesinde marangozluk yapan 22 yaşındaki bir genç, arkadaşlarıyla sohbet ettiği sırada kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

27 Eylül 2010 Pazartesi, 12:48
Abone Ol google-news

Yalvaç Sanayi Sitesi'nde babası ile birlikte marangozluk ve kereste ticareti yapan Süleyman Han Eğri, atölyeye ağaç indirdikten sonra arkadaşlarıyla sohbet ettiği sırada yere yığıldı. Yalvaç Devlet Hastanesine kaldırılan Eğri'nin hayatını kaybettiği belirtildi.

Hastanede yapılan muayenesinde Eğri'nin kalp krizi sonucu öldüğü, ancak ölüm sebebinin netlik kazanması için cenazesinin Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildiği bildirildi. Süleyman Han Eğri'nin öldüğünü öğrenen ve hastaneye gelen annesi Zehra ve babası Hüseyin Eğri, yakınları tarafından sakinleştirildi. Oğlunun ölümüne inanamayan anne Zehra Eğri, oğlunu sabah işe sağlıklı bir şekilde gönderdiğini ve hiçbir şeyinin olmadığını söyledi.

Süleyman Han Eğri'nin çalışma arkadaşı Selver Uyar da Süleyman'ın alkol ve sigara kullanmadığını kaydetti. Arkadaşının sağlıklı olduğunu söyleyen Uyar, ''Daha dün Çamharman köyünde beraber birçok kavak ağacı kesip kamyona yükledik, güçlü ve kuvvetli bir insandı'' dedi. Eğri'nin cenazesi Antalya'da yapılacak incelemenin ardından Yalvaç'ta toprağa verilecek.