AKP'den ilk Ali Edizer açıklaması

AKP İstanbul Milletvekili Canan Kalsın, Başhekim Yardımcısı Ali Edizer'in sosyal medya paylaşımlarının "tesadüf" olmadığını ileri sürüp "Bu adamın orada ne işi var?" diye sordu.

Yayınlanma: 06.10.2020 - 13:29
AKP'den ilk Ali Edizer açıklaması
Abone Ol google-news

Medeni Kanun'u ve laikliği hedef alan, siyasilere yönelik hakaretamiz ifadelerle dolu sosyal medya paylaşımları sonrası SBÜ Gülhane Eğitim ve Araştırması Hastanesi Başhekim Yardımcılığı göevinden alınan Doktor Ali Edizer'le ilgili AKP'den de bir "yorum" geldi. 

AKP İstanbul Milletvekili Canan Kalsın, sözkonusu büyük tepki çeken paylaşımlarını öteden beri devam ettirdiği görülen Edizer'in Esra Erol programı üzerinden yaptığı son 'Medeni Kanun' çıkışının "tesadüf" olmadığını ileri sürüp sağlıkta hayata geçirilen projelerle ilişkilendirdi.

Kalsın şöyle yazdı:

"Sağlıkta müthiş dev adımlar atılırken,Türkiye sağlıkta ve savunmada çağ atlarken yine cemaat örgütü elemanının zırvalaması bir tesadüf müdür ? Gündem bunlar tarafından her seferinde esir alınmak zorunda mı yahu?Ayağımızdan tutup çekmek nereye kadar ? Ve bu adamın orada ne işi var"İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler