Balkondan düğün eğlencesini izlerken başından vuruldu

İstanbul Kağıthane’de 3 çocuk annesi Hülya Özdemir komşularının düğün eğlencesini balkondan izlerken henüz kimliği belirsiz bir kişinin tabancasından çıkan kurşunla başından vurularak yaşamını yitirdi.

23 Mayıs 2016 Pazartesi, 12:59
Abone Ol google-news
<video:538625>


Olay, Sultan Selim Mahallesi Ayar Sokak üzerinde meydana geldi. Komşularının düğün eğlencesini 5’inci kattaki evinin balkonundan izleyen 52 yaşındaki Hülya Özdemir, kimliği henüz tespit edilemeyen bir kişinin tabancasından çıkan kurşunla başından vurularak yaşamını yitirdi. Yapılan incelemenin ardından Hülya Özdemir’in cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Bugün öğle saatlerinde otopsisi tamamlanan Hülya Özdemir’in cenazesi yakınlarına teslim edildi. Cenazeyi almak için Adli Tıp Kurumu’na gelen Hülya Özdemir’in eniştesi Yalçın Özer, “Balkonda kapı komşularının düğün eğlencesini izliyormuş. Aşağı doğru bakarken alnından vurulmuş. Engelli bir çocuğu vardı. Genellikle ona bakmak için evden de çıkmazdı. Önümüzdeki hafta kızı Eda’yı nişanlayacaktı. Çok üzgünüz” dedi.Yarın toprağa verileceği öğrenilen Hülya Özdemir’in cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı morguna götürüldü.